Akcja policji w Białymstoku. Kilkanaście poszukiwanych osób zatrzymanych

2019-09-12 12:57 vera
Akcja policji w Białymstoku. Kilkanaście poszukiwanych osób zatrzymanych
Autor: jch Akcja policji w Białymstoku. Kilkanaście poszukiwanych osób zatrzymanych

Policjanci z Białegostoku zatrzymali 16 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, trzy osoby były ścigane listami gończymi. "Skuteczne rozpoznanie, policyjna czujność i zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych ponownie przyniosły pozytywne efekty" - informuje oficer prasowy policji.

Policjanci, w wyniku intensywnej pracy, zatrzymali w środę na terenie powiatu białostockiego 16 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani nakazami doprowadzeń do aresztu, często zmieniali miejsca zamieszkania oraz pracę. Ukrywali się u swoich znajomych lub rodziny.

Czytaj także: Podlaskie: Tragiczny wypadek na DK 19. Kierowcy nie żyją

Jeden z mężczyzn wpadł w ręce policjantów na ulicy Jarzębinowej. 50-latek poszukiwany był listem gończym wydanym przez prokuraturę do odbycia kary 14 dni pozbawienia wolności za zniszczenie mienia. Z kolei 38-latek zatrzymany na ulicy Kozłowej poszukiwany był listem gończym przez wymiar sprawiedliwości w celu doprowadzenia do zakładu karnego za kradzież z włamaniem.

Ostatni poszukiwany również listem gończym to 31-letni mieszkaniec Białegostoku, który wpadł w ręce policji na ulicy Kilińskiego. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Białymstoku za przestępstwo posiadania narkotyków.

Białostoccy policjanci zatrzymali jeszcze 11 osób poszukiwanych w celu doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary pozbawienia wolności, w tym trzy z nich po opłaceniu grzywny uwolniły się od kary. Pozostałe 3  osoby poszukiwane były do ustalenia miejsca pobytu.

Kraków: wjechał na czerwonym świetle, ZABIŁ młodą dziewczynę! Film ku przestrodze WIDEO: