Gródek. Młoda policjantka ZAREAGOWAŁA. Obezwładniła 56-latka

2020-01-29 13:31 vera
Gródek. Młoda policjantka ZAREAGOWAŁA. Obezwładniła 56-latka
Autor: KMP Białystok Gródek. Młoda policjantka ZAREAGOWAŁA. Obezwładniła 56-latka

Policjantka z posterunku policji w Gródku zatrzymała kierowcę, który mógł prowadzić auto będąc pod wpływem alkoholu. 56-latek próbował uciekać piechotą, ale młoda policjantka bez problemu go dogoniła i obezwładniła. Mężczyźnie została pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie.

Sytuacja miała miejsce we wtorek na DK 65 niedaleko miejscowości Pieszczaniki (pow. białostocki). Policjantka z posterunku policji w Gródku zmierzała właśnie do pracy, gdy zauważyła samochód, który jechał całą szerokością jezdni.

Czytaj także: Bernard jest bez dokumentów i pieniędzy. Próbuje dotrzeć z Francji do Polski [ZDJĘCIA]

Kobieta podejrzewając, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, zatrzymała kierowcę.

- Wyczuwając woń alkoholu od mężczyzny, mundurowa zabezpiecza kluczyki ze stacyjki, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę - informuje oficer prasowy policji. - Następnie informuje dyżurnego o podjętej interwencji.

Porywczy 56-latek zaczął uciekać piechotą. Policjantka nie dała się zaskoczyć i obezwładniła mężczyznę, a następnie przekazała go przybyłym na miejsce kolegom z patrolówki.

Czytaj także: Bandyta z Białegostoku otrzymał darmowy "bilet lotniczy". Zobacz, co zrobił 20 lat temu!

- Kierowca pojazdu odmówił badania alkomatem, została mu pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie - kontynuuje oficer prasowy.