Piotr Lipiński zaginął miesiąc temu. Gdzie jest 47-latek?

2020-01-24 13:45 vera
Piotr Lipiński zaginął miesiąc temu. Gdzie jest 47-latek?
Autor: KMP Łomża Piotr Lipiński zaginął miesiąc temu. Gdzie jest 47-latek?

Nadal nie udało się odnaleźć Piotra Lipińskiego. 47-latek z gminy Wizna (woj. podlaskie) zaginął 28 grudnia. W piątek od rana policjanci, strażacy, przedstawiciele Grupy Ratowniczej „Nadzieja” ponownie sprawdzali tereny w pobliżu miejscowości Stare Bożejewo.

To właśnie tam ostatni raz był widziany 47-letni mieszkaniec tej miejscowości. W piątek 24 stycznia w poszukiwaniach brało udział kilkadziesiąt osób.

Czytaj także: Łomża. Michał w każdej chwili może umrzeć. Ma żonę i dzieci. Liczy się każda złotówka!

- Poszukiwania koordynowane są z mobilnego centrum poszukiwań GR, a prowadzone są między innymi przy użyciu trackerów i specjalistycznych map satelitarnych. Teren poszukiwań obejmuje kilkaset hektarów znajdujących się w trudnym, podmokłym rejonie - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Informację o zaginięciu 47-latka policjanci otrzymali 30 grudnia po godzinie 16. Służby na bieżąco sprawdzają i weryfikują informacje przekazywane przez rodzinę i mieszkańców. Skrupulatnie weryfikują także wszystkie inne uzyskane w tej sprawie sygnały.

Czytaj także: Podlaskie. NIESAMOWITE! Wyjechał pod rozpędzoną ciężarówkę I ŻYJE. Z auta zostało tylko...[ZDJĘCIA]

Jak informują policjanci, do tej pory kilkukrotnie przeszukano tereny w okolicy Starego Bożejewa, a także pobliskich miejscowości. Sprawdzono drogi dojazdowe, pola, zagajniki, tereny podmokłe. Przeszukano także znajdujące się na jednej z posesji zbiorniki wodne.

Zaginiony to:                                                     

PIOTR LIPIŃSKI, lat 47

zam. Stare Bożejewo gm. Wizna

Rysopis: wzrost 165 cm, szczupła sylwetka., włosy krótkie uczesane na lewą stronę, oczy szare, nos prosty, uszy przylegające

Znaki szczególne: braki w uzębieniu

Ubrany był w: (prawdopodobnie) szaroczarny sweter z kolorowymi pasami po środku, spodnie jeansowe, buty typu trapery, czarną czapkę i kurtkę.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży tel. /86/ 474 12 43, /86/ 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji – 112.

Zobacz WIDEO: Białystok. "Mój synek to 4-letni niemowlak". Niepełnosprawna mama prosi o pomoc