Bydgoszcz. Ciało młodej kobiety wyłowiono z glinianki niedaleko Mostu Fordońskiego. Co tam się stało?

i

Autor: pixabay.com CC0 fot. Free-Photos /zdjęcie ilustracyjne

Dramat nad Wisłą

Bydgoszcz. Ciało młodej kobiety wyłowiono z glinianki niedaleko Mostu Fordońskiego. Co tam się stało?

2022-07-06 20:21

W pobliżu Mostu Fordońskiego przez Wisłę w Bydgoszczy utonęła młoda kobieta. Ciało 20-latki wyłowili nurkowie. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii.

Utonięcie nad Wisłą w Bydgoszczy, 6.07.2022

Tragedia rozegrała się dziś (6 lipca) przy ul. Nad Wisłą, w pobliżu Mostu Fordońskiego przez Wisłę w Bydgoszczy. 20-latka, która tam utonęła to obywatelka Mołdawii.

"Ze wstępnych informacji wynika, że 20-latka wraz z grupą osób przebywała nad glinianką. W niewyjaśnionych okolicznościach znalazła się w wodzie i zniknęła pod powierzchnią. Z wody, po krótkich poszukiwaniach, wydobyli ją nurkowie ze straży pożarnej. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia. Kontakt z towarzyszącymi jej osobami jest utrudniony, bowiem nie mówią po polsku i są pod wpływem alkoholu" - powiedział kom. Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczna śmierć młodego policjanta na służbie! Zginął w koszmarnym wypadku. "Na zawsze w naszej pamięci"

Strajk MZK w Bydgoszczy. Tak wyglądał stary rynek w niedzielę

Jak podaje PAP, po wydobyciu kobiety z wody na brzeg prowadzona była resuscytacja, ale nie powiodła się. Zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon.

W akcji ratowniczej uczestniczyły trzy zastępy strażaków, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodnego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Bydgoszczy.

Sonda
Umiesz pływać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE