Egzamin ósmoklasisty 2021. Uczniowie poznali wyniki z CKE. "Popłakałam się ze stresu"

2021-07-02 10:26
Egzamin ósmoklasisty 2021
Autor: JESHOOTS.COM / Unsplash Uczniowie poznali wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021. Jak im poszło? Zobaczcie, jak ósmoklasiści komentują wyniki.

Egzamin ósmoklasisty 2021. CKE podała wyniki. Uczniowie już wiedzą, jak im poszedł egzamin ósmoklasisty 2021. Zdania są podzielone: jedni skaczą ze szczęścia, inni są załamani. - Popłakałam się ze stresu - szczerze wyznaje jedna z ósmoklasistek. Jakie jeszcze komentarze pojawiły się w sieci po opublikowaniu przez CKE wyników egzaminu ósmoklasisty 2021? Co dalej z tymi wynikami powinni zrobić uczniowie? Sprawdźcie!

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021 opublikowane przez CKE. Uczniowie już wiedzą, ile procent punktów uzyskali z poszczególnych egzaminów. Te wyniki zadecydują o tym, czy uda im się dostać do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej. Jak uczniowie zareagowali na swoje wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021? Emocji oczywiście nie brakuje. Ósmoklasiści w mediach społecznościowych dzielą się swoimi radościami i smutkami po poznaniu swoich wyników z egzaminów. - Nie mam wystarczająco punktów na mój pierwszy wybór - żali się jedna z uczennic. Może to oznaczać, że z powodu słabego wyniku z egzaminu ósmoklasisty nie uda jej się dostać do wymarzonej szkoły. Więcej komentarzy innych uczniów przytaczamy poniżej.

Czytaj także: Egzamin ósmoklasisty: wyniki. CKE informuje o awarii! O której godzinie można sprawdzić wyniki 2 lipca?

Ósmoklasiści komentują wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021

Oprócz głosów załamanych uczniów, można znaleźć także komentarze ósmoklasistów zadowolonych ze swoich wyników. - Jest dobrze, ale ten polski.. - przyznaje jedna z uczennic. - Dobra chce sie pochwalic bo mysle ze nie jest złe - dodaje inna ósmoklasistka. Jak jeszcze uczniowie komentują swoje wyniki egzaminu ósmoklasisty od CKE? Zobaczcie wybrane komentarze poniżej.

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Jak poszło uczniom w Bydgoszczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE