Euro w Polsce zostanie wprowadzone już wkrótce?! Jasnowidz Jackowski mówi jasno. Odwrotu nie będzie

i

Autor: Paweł Skraba/SUPER EXPRESS, SHUTTERSTOCK Krzysztof Jackowski

tylko u nas!

Euro w Polsce zostanie wprowadzone już wkrótce?! Jasnowidz Jackowski mówi jasno. Odwrotu nie będzie

2024-03-25 8:59

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się przepowiednią na rok 2024. W rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" odniósł się do tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach. Zdradził, co wydarzy się na scenie politycznej oraz opowiedział, z jakimi kryzysami będą musieli niebawem mierzyć się Polacy. To jednak nie koniec. Jasnowidz Jackowski miał też wizję o zmianie waluty. Kiedy czeka nas wprowadzenie euro? Przepowiednia nie pozostawia złudzeń.

Euro w Polsce. Jasnowidz Jackowski widzi to jasno

"Super Express" po raz kolejny spotkał się z najsłuszniejszym polskim jasnowidzem. Nasz dziennikarz zapytał Krzysztofa Jackowskiego, jak widzi rok 2024. Jakich zmian należy spodziewać się w naszym kraju? Jak się okazuje, nowy rok nie będzie dla nas dobry. Jasnowidz z Człuchowa nie ma wątpliwości, że najbliższe miesiące nie będą dobre dla Polaków. Dziennikarz "Super Expressu" zapytał go także, kiedy zostanie wprowadzone euro i czy w ogóle to nastąpi. Co wtedy zobaczył Krzysztof Jackowski?

Sonda
Czy Polska powinna przystąpić do strefy euro?

- 2024 rok, to bardzo istotna data. To jest data rozpoczęcia czegoś, co my nazwiemy jakimś krótkim etapem na świecie, nie tylko w Polsce. Potrwa to do 2028 roku. Obawiam się, że niestety Polska będzie się borykała z kłopotami, jak wiele innych państw, ponieważ to będzie okres wojen na świecie (...) – powiedział Jackowski. - Obawiam się, że to będzie zły rok – dodał.

Dziennikarz zapytał także o kilka bardzo ważnych dla wszystkich Polaków kwestii, w tym m.in. o wprowadzenie euro. - Polacy muszą się przygotować na euro i ten rząd, pan Tusk doskonale o tym wie. Są nowe traktaty unijne i jeden z nich mówi, że każdy kraj członkowski, musi dysponować walutą euro. Donald Tusk dobrze, wie, że jeżeli jego kadencja potrwa 4 lata, to skończy się z euro w kieszeni, a nie złotówką. Nie będziemy mieli wyjścia, będzie obowiązek euro w każdym kraju członkowskim - wyjaśnił jasnowidz.

Poniżej zobaczysz galerię zdjęć miast, w których żyje się najgorzej:

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Euro w Polsce. Nie będzie już odwrotu, Polacy muszą się przygotować

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki