Tragedia w Bydgoszczy

Koszmarny bilans pożaru na Wyżynach. Bezwzględny żywioł zabił trzy osoby

Bydgoszcz: Tragiczny w skutkach pożar wybuchł w budynku noclegowym przy ul. Jar Czynu Społecznego. Strażacy informują o trzech ofiarach śmiertelnych pożaru. W płomieniach zginęli kobieta i dziecko, a także mieszkający w budynku mężczyzna. Poszkodowanych jest 11 osób, w tym dwóch strażaków.

Bydgoszcz: Pożar na Wyżynach. Dwie osoby nie żyją

Aktualizacja, godz. 19:25

Rośnie bilans ofiar tragicznego pożaru w Bydgoszczy. Niestety, w pożarze prócz kobiety i dziecka zginął również mężczyzna. Poszkodowanych jest 11 osób. Wśród nich jest dwóch strażaków, którzy brali udział w akcji. Jeden strażak zasłabł w tracie prowadzonych działań. Na drugiego z nich spadła belka, ale obrażenia okazały się na tyle niegroźne, że po opatrzeniu w szpitalu, wrócił na miejsce akcji.

Wcześniej pisaliśmy:

Tragiczny w skutkach pożar wybuchł ok. godziny 11:55 w domu przy ul. Jar Czynu Społecznego w Bydgoszczy. Świadkowie donosili, że dym był widoczny z bardzo dalekiej odległości. Niestety bilans zdarzenia jest najgorszy z możliwych. - Mamy dwie ofiary śmiertelne. Są to kobieta i dziecko. Siedem osób rannych. Na miejscu pracuje 8 zastępów PSP - przekazali strażacy z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

Na ten moment nie znamy przyczyn pożaru. Wciąż trwa akcja gaśnicza. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Rodzinom i bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Pożar noclegowni w Bydgoszczy. Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia

Tragiczny pożar pod Wrocławiem
Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany