Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - gdzie w Gorzowie powinniśmy uważać? [INFORMATOR]

2017-02-16 12:36

Kilka miesięcy temu policja uruchomiła Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Za jej pomocą możemy zgłaszać niebezpieczne miejsca związane przede wszystkim z ruchem drogowym. Gdzie w Gorzowie powinniśmy szczególnie uważać?

Na mapie dostępnej na stronie policji, możemy znaleźć miejsca, w których kierowcy często przekraczają dozwoloną prędkość, dochodzi do wypadków, znajduje się niebezpieczne przejście dla pieszych. Zgłoszenia, których dokonują sami obywatele, mogą dotyczyć jednak nie tylko ruchu drogowego. Na mapie znajdziemy miejsca, w których spożywany jest alkohol lub inne używki, dochodzi do kradzieży drewna z lasu, występuje zagrożenie związane z użytkownikami quadów czy dochodzi do zaśmiecania parków i skwerów. Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, gdzie jest najniebezpieczniej.

Czytaj także: Najlepsze burgery w mieście. Top 5 burgerowni w Gorzowie [ZESTAWIENIE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE