Co za bezduszność! Ktoś podrzucił księdzu aż 10 szczeniaków. "Tak po bożemu" [ZDJĘCIA]

2020-11-20 9:26 AGO

To się nie mieści w głowie! Kilka dni temu ktoś podrzucił pod drzwi plebanii w Wysocku Wielkim aż 10 malutkich piesków. - Szczeniaki zostały wsadzone do skrzynki i podrzucone pod figurą Matki Boskiej - informuje Schronisko Ostrów, gdzie trafiły zwierzęta.

O tym bardzo przykrym zdarzeniu poinformował azyl dla bezdomnych zwierząt w Ostrowie Wielkopolskim.

- Przychodzą takie dni, że już nawet nie mamy sił płakać czy krzyczeć. Ten tydzień zdecydowanie do nich należy. Najpierw trafiła do nas mama z 7 szczeniakami. Dzisiaj rano na dobicie: najpierw rano 3 tygodniowy szczeniak, który nawet jeść nie potrafi, zapchlony do granic możliwości, wyrzucony gdzieś na działkach, a po południu 10 szczeniaków wyrzuconych jak śmieci. Uwaga gdzie? Pod plebanią księdza w Wysocku Wielkim. Tak po bożemu... - czytamy w opublikowanym na stronie wpisie. 

ZOBACZ: Co za OKRUCIEŃSTWO! Ktoś zastrzelił łabędzią rodzinę w Prośnie

Według informacji przekazanych przez schronisko, ktoś wsadzić psy do skrzynki, związał ją sznurkiem i pod figurą Matki Boskiej. - Boże Ty widzisz i nie grzmisz?? Nie...Ty nie grzmisz, ale ja będę grzmieć, a ciebie prędzej czy później znajdę - dodaje pracownik ostrowskiego schroniska.

Marta Lempart na strajku kobiet. Wulgaryzmy, przepychanki z policją