ODWOŁANO trzy mecze Pucharu Polski. Hit Widzew Łódź - Legia Warszawa w innym terminie

2020-10-27 15:59 mc
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Autor: Cyfrasport Widzew Łódź - Legia Warszawa

W najbliższych dniach miały zostać rozegrane mecze Pucharu Polski Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin, Widzew Łódź - Legia Warszawa i Arka Gdynia - Korona Kielce. Jak poinformował Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej, powyższe spotkania zostały przełożone. Wszystko przez koronawirusa.

Mecze 1/16 finału Pucharu Polski Widzew Łódź - Legia Warszawa i Arka Gdynia - Korona Kielce miały się odbyć w piątek 30 października. Oba zostały przełożone. Powodem było wykrycie zakażeń koronawirusem w drużynach z Łodzi i Kielc. Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie rozegrane to pierwsze spotkanie. W przypadku meczu w Gdyni nowy termin to 4 listopada. Później poinformowano o odwołaniu czwartkowego meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin z powodu wykrycia koronawirusa w ekipie gości. Nie wyznaczono jeszcze nowego terminu.

Zbigniew Boniek: PZPN był DREWNIANY

Na piątek zaplanowano inne mecze Pucharu Polski. Rywalizacja będzie się toczyć w parach Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice, Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa, KSZO Ostrowiec Św. - Górnik Zabrze i Sokół Ostróda - Warta Poznań.

Pucharu Polski broni Cracovia. W finale edycji 2019/2020 pokonała Lechię Gdańsk 3:2.

Legia Training Center: Rząd wydał 23 miliony złotych! Futbologia Przemka Ofiary