W szpitalu na Czarnowie LEKARZE NA WAGĘ ZŁOTA

2019-10-08 9:31
zdj. ilustracyjne
Autor: Przemysław Gluma

Uwaga młodzi lekarze! Zespół Kliniki Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach poszukuje do współpracy osób zainteresowanych rozpoczęciem specjalizacji z neurochirurgii lub będących w jej trakcie. Szpital chętnie zatrudni też specjalistów z tej dziedziny.

Klinika Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego to nowoczesny oddział, który pomaga chorym z licznymi schorzeniami. Specjaliści z placówki wykonują m.in. operacje leczące urazy mózgu, guzy mózgu i kanału kręgowego, tętniaki i naczyniaki mózgu oraz schorzenia i wady kręgosłupa.

- Szereg realizowanych w oddziale procedur jest innowacyjnych – podkreśla w rozmowie z Radiem Eska Anna Mazur-Kałuża, rzecznik szpitala na kieleckim Czarnowie.

– Do kliniki trafiają pacjenci z całego regionu. Osoby zatrudnione w tym miejscu mogą liczyć na współpracę z doświadczonymi specjalistami, możliwość nieustannego rozwoju, pracę w nowoczesnym, doskonale wyposażonym oddziale, w wielospecjalistycznym, jednym z największych szpitali w kraju – dodaje.

Dział Kadr szpitala zaprasza do kontaktu wszystkich chętnych do uzupełnienia kadry lekarskiej placówki.