Koszalin. Policjant w szpitalu po uderzeniu ostrym narzędziem! Pożar i atak 35-latka

2020-12-20 21:51
Koszalin. Policjant w szpitalu po uderzeniu ostrym narzędziem! Pożar i atak 35-latka
Autor: Republica/cc0?Pixabay.com Policjant z Koszalina trafił do szpitala, po tym jak zaatakował go 35-latek. Mężczyzna uderzył funkcjonariusza tępym, ostrym narzędziem, a wcześniej spowodował pożar w mieszkaniu przy ul. Sianowskiej

Policjant z Koszalina trafił do szpitala po uderzeniu ostrym, tępym narzędziem w głowę. Do zdarzenia doszło w czasie interwencji w bloku przy ul. Sianowskiej w Koszalinie, gdzie 35-latek spowodował w jednym z pomieszczeń pożar. Mundurowych wezwała na miejsce matka mężczyzny, a że zabarykadował się on w pokoju, policjanci użyli siły, by otworzyć drzwi.

Policjant z Koszalina trafił do szpitala, po tym jak 35-latek uderzył go tępym, ostrym narzędziem w głowę. Mundurowi interweniowali w bloku przy ul. Sianowskiej dziś ok. godz. 13, gdzie wezwała ich matka agresora. Mężczyzna zabarykadował się w swoim pokoju, gdzie spowodował pożar, rozpalając ognisko. Policjanci użyli siły, by sforsować drzwi, a po tym jak jeden z nich dostał się do środka, 35-latek uderzył go w głowę tępym, ostrym narzędziem.

Czytaj też: 15-latek zmarł podczas kąpieli w wannie. TRAGEDIA w Szczecinku

Napastnik został zatrzymany i podobnie jak mundurowego również przetransportowano go do szpitala. Jak informuje policja w Koszalinie, nie stwierdzono, by agresor znajdował się pod wpływem alkoholu lub narkotyków, ale jego krew będzie jeszcze badana pod tym kątem.

Czytaj też: Koszalin: Starsza pani odebrała telefon i straciła FORTUNĘ!

Wypadek karetki

Samobójstwo 13-latki w Bykowcach. Takich sytuacji będzie jeszcze więcej?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE