Quiz. Gwiezdne wojny, Piraci z Karaibów, Matrix - najlepsze serie filmowe

i

Autor: GabboT - 095/CC BY-SA 2.0;meshmar2 (https://www.flickr.com/photos/21837558@N00/130274567)/CC BY 2.0; Jamie Zawinski (GLMatrix screensaver) - wszystkie Wikimedia Commons Quiz. "Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix" - najlepsze serie filmowe

Quiz. "Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix" - najlepsze serie filmowe

2021-05-04 20:37

"Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix" - to niektóre z najlepszych serii filmowych, jakie znajdziecie w naszym quizie. Są wśród nich też przygody Indiany Jonesa czy Johna McClane'a ze "Szklanej pułapki", jak również serie z przybyszami z innych planet, tj. "Obcy" czy "Faceci w czerni". "Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix". Jeśli macie ulubione serie filmowe, to quiz dla was.

Quiz. "Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix" - najlepsze serie filmowe

"Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix". Trzy serie filmowe to zdecydowanie za mało, by umieścić je w gronie najlepszych w historii i stworzyć quiz. Trzeba do niego bezwzględnie zaliczyć takie tytuły, jak "Indiana Jones", "Obcy", "Terminator", "Predator", "Szklana pułapka", "Szybcy i wściekli", "Faceci w czerni", "Avengers", "Transformers" czy "Powrót do przyszłości". Wiele z najlepszych serii filmowych znajdziecie w naszym quizie, choć najwięcej pytań dotyczy "Gwiezdnych wojen", "Piratów z Karaibów" i trylogii "Matrix".

QUIZ. "Gwiezdne wojny", "Piraci z Karaibów", "Matrix" - najlepsze serie filmowe

Pytanie 1 z 20
Jak naprawdę nazywał się Darth Vader?