Szczecinek: Przyszła posprzątać mieszkanie, została brutalnie pobita! DRAMATYCZNY finał libacji

2021-05-28 11:26
Sprawcy zostali zatrzymani i trafili do aresztu
Autor: mat. policji Sprawcy zostali zatrzymani i trafili do aresztu

Kobieta, która przyszła posprzątać mieszkanie swojego znajomego, nie spodziewała się, że padnie ofiarą brutalnego pobicia. Sprawcy zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Grozi im długi pobyt za kratkami.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek 24 maja. 41-letnia kobieta przyszła do swojego znajomego posprzątać mu mieszkanie. W lokalu, poza właścicielem siedziała jeszcze para, która spożywała alkohol. Kobieta została zaproszona do wspólnego biesiadowania. W trakcie towarzyskiego spotkania doszło do brutalnego ataku na 41-latkę. Kobieta wielokrotnie była bita pięściami w okolice głowy i kopana po całym ciele. Napastnicy rzucali w nią przedmiotami i odgrażali się, że zrobią jej krzywdę.

Czytaj też: Kołobrzeg: Policja szuka złodzieja. Wiemy jak wygląda. ZOBACZ FILM Z NAPADU

Następnego dnia rano, gdy korzystając z łazienki, kobieta zobaczyła w lustrze jak wygląda, zdecydowała niezwłocznie opuścić mieszkanie. Drzwi były jednak zamknięte, więc pokrzywdzona w akcie desperacji wyskoczyła przez okno. Poturbowaną kobietę znaleźli przed blokiem przypadkowi przechodnie i wezwali pogotowie.

Wszyscy uczestnicy alkoholowej libacji zostali zatrzymani. 34-letniemu mężczyźnie i 32-letniej kobiecie postawiono już zarzuty. Oboje odpowiedzą za pobicie kobiety i kierowane pod jej adresem gróźb karalnych.

Najbliższe 3 miesiące para spędzi w areszcie śledczym. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet do 8 lat więzienia.

Czytaj też: W koszmarnym wypadku na krajowej "szóstce" zginęło troje młodych ludzi. Kierowca audi usłyszał wyrok

Policja poszukuje złodzieja torebki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE