Koszalin. Rodzice bez zarzutów. Dzieci zginęły po upadku z 9. piętra na ul. Władysława IV! [NOWE FAKTY, WIDEO, ZDJĘCIA]

i

Autor: DOMIN Koszalin. Rodzice bez zarzutów. Dzieci zginęły po upadku z 9. piętra na ul. Władysława IV! [NOWE FAKTY, WIDEO, ZDJĘCIA]

Koszalin. Dzieci zginęły po upadku z 9. piętra na ul. Władysława IV! Czy rodzice usłyszą zarzuty? [NOWE FAKTY, WIDEO, ZDJĘCIA]

2020-07-01 11:04

Tragedia w Koszalinie. Nie żyje dwójka małych dzieci. Wypadek miał miejsce we wtorek, 30 czerwca. Około godz. 20:30, z okna na dziewiątym piętrze wieżowca przy ul. Władysława IV w Koszalinie wypadło dwoje małych dzieci. To było rodzeństwo: dziewczynka w wieku 4 lat i o rok starszy chłopczyk.

- Na wczoraj (w dniu tragedii, we wtorek 30 czerwca - dopisek redakcji) nie było żadnych podstaw by postawić rodzicom jakiekolwiek zarzuty lub też żeby podjąć decyzję o ich zatrzymaniu. Jaka będzie dalsza decyzja prokuratury tego nie wiem. Nie przekazaliśmy jeszcze prokuraturze materiałów sprawy -  mówi kom. Monika Kosiec, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

Dodaje ona, że ciała dzieci zostały zabezpieczone do sekcji zwłok. 

W rodzinie nie było wcześniej żadnych interwencji policji. Oboje rodzice byli trzeźwi. 

Tragedia w Koszalinie. Rodzeństwo wypadło z 9. piętra! Dzieci zginęły na miejscu

Według informacji, jakie przekazał asp. Rafał Skoczylas z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie w chwili tragedii w domu znajdowała się 26-letnia matka i czworo dzieci (rodzeństwo w wieku 1, 2, 4 i 5 lat) . Szykowała ona kolację dla swoich pociech.

Ojciec dzieci był w tym czasie w pracy. Dzieci najprawdopodobniej wykorzystały chwilę nieuwagi i otworzyły okno.

Rodzice cały czas są w szoku i nie mogą zostać przesłuchani. Zostali otoczeni opieką psychologiczną, podobnie jak ich sąsiedzi. 

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Oto pytania! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?