Wygrał w zdrapce

i

Autor: Shutterstock Nowy milioner we wsi? Szczęściarz wygrał w Eurojackpot. Ciężko będzie to ukryć!

Wygrana w Eurojackpot

Nowy milioner we wsi? Ciężko będzie to ukryć! Potężna wygrana w Eurojackpot

2023-07-05 12:06

Wysoka wygrana w Eurojackpot. Szczęściarz z Małopolski będzie miał fantastyczne wakacje. Wkrótce na jego koncie pojawią się dwa miliony złotych. Szczęśliwy zakład Eurojackpot został kupiony w małej wsi Ratułów (woj. małopolskie). Zobaczcie, jakie liczby dały wygraną.

Wtorkowe losowanie Eurojackpot nikomu nie dało wygranej I stopnia, ale odnotowano aż dwie wygranego II stopnia, każda w wysokości 380 299,80 euro. O szczęściu mogą mówić gracze z Niemiec, Norwegii oraz... Polski. Zwycięski los został kupiony w miejscowości Ratułów w Małopolsce. We wtorek (4 lipca) wylosowano w Eurojackpot następujące liczby: 19, 21, 23, 36, 39 + 5, 12. Gracz trafił komplet z pierwszego szeregu liczb i jedną z drugiego. Wygrana II stopnia to w przeliczeniu na złotówki aż 2 miliony złotych. Dziesięć procent z tej kwoty trzeba oddać fiskusowi, ale ostateczna kwota i tak jest imponująca.

Jak grać w Eurojackpot? Trzeba mieć co najmniej 12,50 zł

Jeden zakład w Eurojackpot kosztuje 12,50 zł. Typuje się 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 liczb. Oprócz Polski w grze Eurojackpot bierze udział wiele europejskich państw m.in.  Czechy, Dania, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Włochy i Węgry. Losowania odbywają się we wtorki i piątki. Najwyższa do tej pory wygrana w Polsce w Eurojackpot to 213 miliony złotych. Udało się to w 2022 roku. Wygraną odnotowano w powiecie krotoszyńskim.

Sonda
Grałeś kiedyś w Eurojackpot?
EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany