Wygrana w Lotto

i

Autor: Shutterstock

Wygrana w regionie

Wydał drobniaki a zgarnął tysiące złotych. Szczęście dopisało w Dzień Dziecka

2023-06-02 11:58

W czwartek, 1 czerwca w Zabierzowie Bocheńskim (powiat wielicki) padła główna wygrana w Mini Lotto. Gracz poprawnie wytypował pięć liczb, dzięki czemu na jego konto trafią tysiące złotych. Mini Lotto to jedna z najtańszych opcji na wzbogacenie się. Pojedynczy zakład w tej grze kosztuje tylko 1,5 zł.

Wysoka wygrana Lotto w Małopolsce. Szczęście dopisało w Dzień Dziecka

Gracz z małopolskiej miejscowości Zabierzów Bocheński (powiat wielicki) poprawnie wytypował pięć liczb, co dało dużą wygraną w Mini LottoSzczęście dopisało mu w czwartek, 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka. Na jego konto trafi wygrana w wysokości ponad 172 tysięcy złotych, pomniejszona jedynie o podatek wynoszący 10 proc. Dokładnie taką samą kwotę zgarnął farciarz z Dąbrowy Białostockiej, który na swoim kuponie również miał zwycięskie liczby: 3, 7, 20, 36, 39.

Jak grać w Mini Lotto? 

Pojedynczy zakład w Mini Lotto kosztuje zaledwie 1,5 zł. Gracz może skreślić liczby samodzielnie lub zdać się całkowicie na los i wybrać metodę na "chybił-trafił". Główną wygraną zdobywa się w przypadku poprawnego wytypowania 5 z 42 liczb. Jeśli tej sztuki dokona kilku graczy, główna wygrana jest dzielona pomiędzy nich. Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godz. 22.00.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Wieliczka. Dwa razy napadł na ten sam sklep. Za 3. razem czekała na niego policja