Barbara Nowak, kurator oświaty w Krakowie

i

Autor: Kuratorium Oświaty w Krakowie Bulwersujący tweet kurator oświaty o równym traktowaniu dzieci. „To lewacka utopia”

Kontrowersyjny wpis

Barbara Nowak złożyła życzenia na Dzień Dziecka. Nawet dorosłym trudno zrozumieć, co kurator miała na myśli

2023-06-02 9:28

1 czerwca dzieciaki obchodziły swoje święto. Z tej okazji dorośli przygotowali dla najmłodszych masę prezentów i niespodzianek. Nieodłącznym elementem Dnia Dziecka było składanie życzeń. Trzeba przyznać, że w tej dziedzinie wyjątkową kreatywnością wykazała się Barbara Nowak. Małopolska kurator zrezygnowała z tradycyjnych życzeń zdrowia czy spełnienia marzeń. Było za to o konwencji stambulskiej i neomarksizmie.

Życzenia Barbary Nowak na Dzień Dziecka. Było o konwencji stambulskiej i neomarksizmie

Dzień Dziecka w Polsce jest obchodzony 1 czerwca. Tego dnia najmłodsi mogą liczyć na prezenty i życzenia od dorosłych. O święcie nie zapomniała również Barbara Nowak. Małopolska kurator oświaty swoje życzenia przekazała za pośrednictwem Twittera. Trzeba przyznać, że nie poszła przy tym na łatwiznę i nie ograniczyła się do tradycyjnych życzeń zdrowia, szczęścia czy spełnienia marzeń. Barbara Nowak w okolicznościowym wpisie nawiązała do tematów, które interesuję przede wszystkim dorosłych i to tych mocniej zaangażowanych w życie społeczno-polityczne. Kurator wspomniała między innymi o konwencji stambulskiej i neomarksizmie. 

Dzieciom, w Dniu Dziecka życzę skutecznej ochrony przed zagrożeniami, czyli zniesienia Konwencji Stambulskiej, blokady treści pornograficznych i przemocowych przez sieci komórkowe, dobrej edukacji dostosowanej do potrzeb i talentów, wolnej od głupot ideologii neomarksistowskich [pis oryg.] - napisała na Twitterze Barbara Nowak.

Na rowerze chcieli ukraść 700 tysięcy złotych. Zatrzymała ich kuloodporna szyba
Sonda
Czy Barbara Nowak sprawdza się w roli małopolskiego kuratora oświaty?