15-latek w biały dzień zaatakował kobietę. Odpowie przed sądem rodzinnym

2020-02-25 10:54 Redakcja
15-latek w biały dzień zaatakował kobietę. Odpowie przed sądem rodzinnym
Autor: Policja /KWP Łódź

15-latek z Łęczycy (woj. łódzkie) odpowie za rozbój na 29-letniej kobiecie. Nieletni, po tym jak zaatakował pokrzywdzoną, ukradł jej telefon komórkowy. Policjanci z łęczyckiej komendy zatrzymali go jeszcze tego samego. Teraz o jego losie zadecyduje sąd rodzinny.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (24 lutego) około godz. 14 na jednej z ulic w Łęczycy. 29-letnia kobieta padła ofiarą rozboju. - Sprawca, używajać przemocy, najpierw ją odepchnął, a potem wyrwał z ręki telefon komórkowy i uciekł. Na szczęście kobieta nie doznała poważnych obrażeń, natomiast straty w mieniu sięgnęły kilkuset złotych - opisuje policja.

Mundurowi z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego, współpracując z pokrzywdzoną ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 15-latek. W niespełna godzinę po zdarzeniu nieletni trafił w ich ręce. Jeszcze tego samego dnia zatrzymany usłyszał zarzut dotyczący rozboju. Teraz policjanci pracują nad odzyskaniem skradzionego telefonu. Za popełnione przestępstwo nieletni sprawca odpowie przed sądem rodzinnym.

Pijany wypadł z samochodu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.