Lubelskie: BRUTALNIE napadli znajomego! „Kopali go i bili po głowie”. PADŁY STRZAŁY!

2020-02-24 22:56 mt
Lubelskie: BRUTALNIE napadli znajomego! „Kopali go i bili po głowie”. PADŁY STRZAŁY!
Autor: pixabay.com/Pavlofox

Sceny grozy w gminie Izbica w woj. lubelskim! Dwaj mężczyźni brutalnie napadli znajomego. Kopali go i bili po głowie – relacjonują policjanci. To jednak nie koniec, bo jeden z nich zaczął strzelać. 46-latek z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Kopali go i bili po głowie. Później jeden z nich wyciągnął wiatrówkę i zaczął strzelać. Dwaj mężczyźni w gminie Izbica w woj. lubelskim brutalnie napadli znajomego!

22- i 34-letni mężczyzna pobili swojego znajomego. Sprawcy kopali i bili go po głowie. Dodatkowo 22-latek oddał w kierunku pokrzywdzonego kilka strzałów z pistoletu typu wiatrówka – relacjonują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Zaatakowany 46-latek trafił pod opiekę lekarzy ze szpitala w Lublinie. Ma liczne obrażenia ciała. Sprawcy zostali zatrzymani i trafili za kraty.

Sceny grozy rozegrały się 18 lutego. W piątek, 21 lutego, Sąd Rejonowy w Zamościu zdecydował, że napastnicy najbliższy miesiąc spędzą w areszcie. Za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu grozi im osiem lat więzienia.

Kronika Kryminalna - odc. 9

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.