TRAGICZNY finał poszukiwań zaginionej. 42-latka NIE ŻYJE. Odnaleźli jej zwłoki

2020-02-14 8:08 mt
TRAGICZNY finał poszukiwań zaginionej. 42-latka NIE ŻYJE. Odnaleźli jej zwłoki
Autor: zdj. ilustr.; Krzysztof Radzki CrissArt Photography

Dramatyczny finał historii, o której pisaliśmy niedawno. 42-letnia mieszkanka Janowa Lubelskiego nie żyje. Policja odnalazła jej zwłoki na terenie woj. mazowieckiego. Poszukiwania trwały tylko jeden dzień.

Na razie nie znamy okoliczności tragedii. Ma je wyjaśnić śledztwo prowadzone przez policję i prokuraturę. Wiemy jedynie, że zwłoki 42-latki zostały odnalezione na terenie województwa mazowieckiego.

W środę rano 42-latka z Janowa Lubelskiego wyszła z domu do apteki i zaginęła. Co stało się później – to ustalają śledczy. Policja opublikowała w czwartek rysopis i wizerunek zaginionej. Także my, na naszym portalu, prosiliśmy o pomoc w jej odnalezieniu.

Nikt nie spodziewał się, że finał poszukiwań nastąpi kilka godzin później i że będzie to najczarniejszy możliwy scenariusz. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ciało kobiety odnaleziono na terenie Warszawy.

– Z uwagi na dobro śledztwa i rodziny kobiety, nie udzielamy dodatkowych informacji na temat tej sprawy – tłumaczy st. asp. Faustyna Łazur z janowskiej policji.