Oprawcy pastwili się nad 19-latkiem w lesie. Zostawili go nagiego i nieprzytomnego

i

Autor: Wielkopolska Policja Oprawcy pastwili się nad 19-latkiem w lesie. Zostawili go nagiego i nieprzytomnego

Koszmar pod Wrześnią

Oprawcy pastwili się nad 19-latkiem w lesie. Zostawili go nagiego i nieprzytomnego

2022-09-13 18:29

Do koszmarnych wydarzeń doszło we Wrześni. Dwóch mężczyzn w wieku 17 i 24 lat najpierw pobiło 19-latka, a następnie wywieźli go do lasu. Tam oprawcy znęcali się nad ofiarą, a na koniec zostawili go nagiego w lesie i odjechali jego samochodem.

Do dramatycznych wydarzeń doszło 4 września wieczorem. 19-latek został pobity przez dwóch mężczyzn na ul. Piastów we Wrześni. Sprawcy siłą umieścili ofiarę w bagażniku jego samochodu i przewieźli do kompleksu leśnego Dębina. - Na miejscu napastnicy grożąc, uderzając oraz kopiąc po całym ciele zmusili go do rozebrania i zostawili w lesie – mówi mł. asp. Adam Wojciński z policji we Wrześni.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Trwają poszukiwania

Nie był to jednak koniec koszmaru. Sprawcy kilkukrotnie strzelili w okolice twarzy pokrzywdzonego z pistoletu gazowego na kulki. Gdy pobity 19-latek stracił przytomność, napastnicy zabrali jego samochód i telefon. W sumie straty poszkodowanego oceniono na 11,5 tys. zł.

Gdy 19-latek odzyskał przytomność, około godz. 2 w nocy resztką sił dotarł do domostw w Bierzglinie pod Wrześnią. Mężczyzna był w złym i potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej.

Tymczasem zajmujący się sprawą policjanci kryminalni po kilku godzinach zatrzymali w Czerniejewie oraz Wrześni obu napastników. Przy okazji odzyskali samochód i telefon napadniętego 19-latka.

20-letni Milan miał wielkie marzenia, ale nigdy ich nie spełni. Co stało się nad Wartą? Dramatyczny apel ojca. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ. 

Zatrzymanym napastnikom, w wieku 17 i 24 lat, przedstawiono zarzuty dotyczące m.in. rozboju, pobicia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu oraz pozbawienia wolności. - Ponadto 17-latek był poszukiwany po tym, jak zbiegł z młodzieżowego ośrodka wychowawczego – dodał Adam Wojciński.

Na wniosek śledczych sąd zdecydował o aresztowaniu podejrzanych na trzy miesiące. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Abramsy w Poznaniu
Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany