Atak śmierdzącą substancją na bar w Poznaniu

i

Autor: Google Street View

Żartowniś poszukiwany

Atak śmierdzącą cieczą na bar przy Wrocławskiej. Kwas masłowy rozlany obok męskiej toalety!

2022-09-13 11:59

Mało śmieszny żart albo chuligański wybryk miał miejsce w jednym z poznańskich barów przy Starym Rynku w Poznaniu. Ktoś wylał tam wyjątkowo cuchnącą ciecz. Sprawa została zgłoszona już policji. Właściciele lokalu proszą o pomoc! Szczegóły w artykule.

Do rozlania cuchnącej substancji doszło w barze Hola Hola przy ul. Wrocławskiej w Poznaniu. Właściciele za pośrednictwem portali internetowcy zaapelowali do swoich gości, którzy byli u nich w nocy z soboty na niedzielę, 11 września). Proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy. Być może ktoś widział jakiś podejrzany moment, który doprowadzi do żartownisia. W pobliżu męskiej toalety ktoś rozlał… kwas masłowy. Właściciele lokalu informują, że sprawa jest już zgłoszona na policję.

- W najbliższych dniach lokal będzie nieczynny - informują właściciele baru Hola Hola. Kwas masłowy to związek chemiczny i jest to oleista, bezbarwna, za to bardzo śmierdząca ciecz. Ma bardzo nieprzyjemny dla człowieka zapach, który jest ostry, intensywny oraz w praktyce bardzo szkodliwy i trudny do usunięcia.

Krążkopławy zajmują świnoujską plażę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany