Poznań: Nagle wpadła pod koła rozpędzonego tramwaju! Szokujące nagranie

2021-04-14 13:00 bm
Poznań: Nagle wpadła pod koła rozpędzonego tramwaju! Szokujące nagranie
Autor: Patryk Gawroch YT Poznań: Nagle wpadła pod koła rozpędzonego tramwaju! Szokujące nagranie

W internecie pojawiło się szokujące nagranie z jednego z poznańskich tramwajów. Kobieta szła po krawędzi peronu i nagle wpadła pod koła pojazdu. To mogło się skończyć tragicznie. Warto zobaczyć to wideo ku przestrodze!

W internecie pojawiło się szokujące nagranie z ulicy Starołęckiej w Poznaniu. W poniedziałek (12 kwietnia) przed godz. 23:00 kobieta szło blisko krawędzi peronu. W pewnej chwili przewraca się i wpada na torowisko.

Motorniczy zareagował bardzo dobrze i zahamował w odpowiednim momencie. W przeciwnym wypadku mogłoby dojść do poważnej tragedii. Kobieta szybko wstała i oddaliła się z miejsca zdarzenia. Całą sytuację doskonale widać na nagraniu.

- A potem rodzina pyta... Jak doszło do tragedii? - powiedział w rozmowie z portalem epoznan.pl, Patryk Gawroch, autor nagrania.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE