Wyrzucił psa z 2. piętra. Zwyrodnialec zatrzymany pod Wrześnią. Jest drastyczne nagranie!

i

Autor: Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo CANE/Facebook.com 31-letni mężczyzna, który wyrzucił psa z 2. piętra, został zatrzymany w małej miejscowości pod Wrześnią

Wyrzucił psa z 2. piętra. Zwyrodnialec zatrzymany pod Wrześnią. Jest drastyczne nagranie!

2022-06-10 20:47

31-letni mężczyzna, który wyrzucił psa z 2. piętra, został zatrzymany w małej miejscowości pod Wrześnią. Jak informuje Andrzej Borowiak z Wielkopolskiej Policji, to ten sam osobnik, który był poszukiwany m.in. do odbycia kary 100 dni aresztu. 3 czerwca br. 31-latek wyrzucił psa z 2. piętra swojego mieszkania w Kostrzynie pod Poznaniem, ale zwierzę przeżyło.

Wyrzucił psa z 2. piętra. Zwyrodnialec zatrzymany pod Wrześnią. Jest drastyczne nagranie!

Wyrzucił psa z 2. piętra, ale uniknie sprawiedliwości - mieszkaniec Kostrzyna w powiecie poznańskim został zatrzymany. W piątek, 10 czerwca, po południu, policjanci namierzyli go w jednej z miejscowości znajdującej się kilkanaście kilometrów od Wrześni. Był poszukiwany m.in. do odbycia kary 100 dni aresztu, ale w związku z inną sprawą - kara zamknięcia została nałożona na niego, po tym jak nie zapłacił grzywny. Do wyrzucenia psa doszło 3 czerwca br. w Kostrzynie - zwierzę spadło na ziemię z balkonu na 2. piętrze mieszkania mężczyzny. Na szczęście przeżyło, mimo że wylądowało na kostce brukowej, i trafiło pod opiekę Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo CANE. - (...) pies poza poobijaniem nie odniósł większych obrażeń – jesteśmy po USG jamy brzusznej i RTG. Czekamy jeszcze czy nie pojawią się skutki neurologiczne – upadek z takiej wysokości mógł spowodować wiele obrażeń. Pies szczęściarz jest pod naszą opieką - napisali członkowie fundacji na swoim profilu facebookowym. Wyrzucenie psa z 2. piętra to znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

Czytaj też: Pacjentki rozbierają się przed studentami. "Są nawet przy badaniu ginekologicznym"

Wyrzucił psa z 2. piętra. Zwierzę spadło na kostkę brukową
Sonda
Czy zbrodnie popełniane na zwierzętach powinny być tak samo karane jak zbrodnie na ludziach?