QUIZ Szalony test z wiedzy kulturalnej i... kulinarnej. Wskaż, czy to tytuł opery, czy rodzaj sera

ser i opera
Autor: Shutterstock

Nasz środowy test może mocno cię zaskoczyć. Tym razem sprawdzimy waszą wiedzę kulturalną oraz... kulinarną. Jak to połączyliśmy? To proste! Zdecyduj, czy podana przez nas nazwa to tytuł opery, czy też... rodzaj sera. Tak, tak, dobrze przeczytaliście, za każdym razem będziecie decydować, czy mowa o spektaklu operowym, bądź też rodzaju sera.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze