Cholewiana Góra. Emeryt dźgnął żonę nożem, bo zwróciła mu uwagę za sikanie na podłogę?! [WIDEO]

2022-01-12 11:04
Cholewiana Góra. Emeryt dźgnął żonę nożem, bo zwróciła mu uwagę za sikanie na podłogę? [WIDEO]
Autor: Beata Olejarka/SUPER EXPRESS Cholewiana Góra. Emeryt dźgnął żonę nożem, bo zwróciła mu uwagę za sikanie na podłogę? [WIDEO]

Do tej kuriozalnej sytuacji miało dojść tuż przed świętami Bożego Narodzenia w domu rodziny K. we wsi Cholewiana Góra (pow. niżański, woj. podkarpackie) . 66-letnia kobieta krzątała się w domu, przygotowując świąteczne potrawy i sprzątając. Jej mąż nie tylko nie pomagał, ale upił się i wówczas w tym spokojnym małżeństwie doszło do dramatycznych scen. Aż ciężko uwierzyć w to, co się stało!

Cały dramat miał się rozegrać 22 grudnia 2021 roku w domu Józefa i Emilii K. w miejscowości Cholewiana Góra na Podkarpaciu. Małżeństwo spędziło całe dorosłe życie ze sobą. Policja nigdy nie interweniowała w ich domu w związku z przemocą. Wszystko zmieniło się tuż przed wigilią. Gospodyni miała sprzątać dom. Kiedy łazienka była już gotowa, Józef K. (71 l.) postanowił z niej skorzystać. Mężczyzna upajał się wcześniej alkoholem, przez co potrzeby fizjologiczne się wzmagały, a koncentracja nie była już najlepsza. Sąsiedzi rodziny twierdzą, że awantura zaczęła się od zwrócenia uwagi mężowi.

- Ona mu chyba powiedziała coś w stylu, żeby nie sikał na podłogęwspominali.

Zobacz też: Mateusz dźgał i dusił swoją dziewczynę. Wbił w nią nóż kuchenny. Horror w Rzeszowie

Cholewiana Góra. Od kłótni do rękoczynów

Wywiązała się kłótnia, która przeszła do rękoczynów.

- W dniu 22 grudnia zostaliśmy powiadomieni o awanturze w miejscowości Cholewiana Góra, w trakcie której nietrzeźwy mąż ugodził nożem swoją żonę. Na miejscu znaleźliśmy kobietę, została przewieziona do szpitala. Jej obrażenia na szczęście nie zagrażały życiu i zdrowiu. Mężczyzna został zatrzymany, badanie wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu we krwi. Prokuratura zastosowała zakaz zbliżania się i kontaktowania z kobietą, nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz dozór policyjny dwa razy w tygodniu. Rodzina wcześniej nie była objęta procedurą niebieskiej karty. Nie było też żadnych interwencji w tym domu. W chwili obecnej przesłuchiwane są strony, będziemy wyjaśniać, jaki był powód tego zajścia. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty znęcania się nad kobietą oraz uszkodzenia ciała. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności - informowała Anna Kowalik, rzecznik prasowy policji w Nisku w rozmowie z reporterką „Super Expressu”.

Zobacz również: Leżajsk. Zbigniew Cz. miał z nożem rzucić się na żonę, a to nie wszystko! Do sądu trafił akt oskarżenia

Cholewiana Góra. Emeryt dźgnął żonę nożem, bo zwróciła mu uwagę za sikanie na podłogę? [WIDEO]
Autor: Beata Olejarka/SUPER EXPRESS Anna Kowalik, rzecznik prasowy policji w Nisku w rozmowie z reporterką „Super Expressu” potwierdza, że doszło do awantury i rękoczynów.

Cholewiana Góra. Dźgnął żonę nożem, bo zwróciła mu uwagę?

Jak ustaliliśmy, kobieta miała zwrócić uwagę mężczyźnie, by ten nie sikał na świeżo umytą podłogę. Mężczyzna miał się zdenerwować tą uwagą i uderzyć małżonkę. Kobieta w afekcie odwzajemniła cios, po czym 71-letni Józef K. ugodził ją nożem w okolice biodra.

Kiedy odwiedziliśmy dom rodziny K., obecny był tylko syn małżeństwa, który twierdził, że nie wie nic o przedświątecznym zajściu, bo 5 stycznia wyszedł z zakładu karnego. Zaprzeczył jednak, jakoby taka sytuacja miała miejsce. Sąsiedzi Józefa i Emilii potwierdzali kłótnię i późniejsze zajście, które udokumentowała policja.

Polecamy: Roźwienica. Czujnik czadu uratował życie rodzinie. W domu była dwójka małych dzieci

Emeryt dźgnął żonę nożem, bo zwróciła mu uwagę, żeby nie sikał na podłogę
Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE