Zderzenie dwóch motocykli i quada! Dwie osoby w szpitalu

i

Autor: materiały prasowe Zderzenie dwóch motocykli i quada! Dwie osoby w szpitalu

Wypadek

Zderzenie dwóch motocykli i quada! Dwie osoby w szpitalu

2023-06-26 12:28

Do wypadku doszło w Gniewczynie Łańcuckiej. Zderzyły się dwa motocykle i quad! Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, kierujący motocyklem marki Yamaha stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do zdarzenia drogowego. Do szpitala trafiły 2 osoby.

W niedzielę (25 czerwca 2023) przed godziną 19.00 doszło do wypadku w miejscowości Gniewczyna Łańcucka. Dwie osoby trafiły do szpitala.

- Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motocyklem marki Yamaha, 41-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w czterokołowiec marki Adly, a następnie w motocykl marki Honda. Do szpitala trafili obaj kierujący motocyklami - podaje podkarpacka policja.

Badanie trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci  wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Zabytkowa willa straszy w centrum miasta
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?