Niesamowity sukces!

Bytom. Wielka wygrana w Eurojackpot! Gracz zgarnął kilka milionów złotych. Wiemy, w której kolekturze

2022-08-08 16:45

Mamy nowego milionera na Śląsku! Gracz, który w ubiegły piątek (5 sierpnia) postawił kupon na terenie Bytomia w Eurojackpot, zgarnął łącznie ponad pięć milionów złotych! Wiemy, w której kolekturze kupiono zakład i jak zwycięzca zwiększył swoje szanse na ostateczny sukces.

Bytom. Wygrana w Eurojackpot. Szczęśliwiec zgarnął ponad 5 milionów złotych

Szczęśliwy kupon został zawarty w piątek (5 sierpnia). Gracz odwiedził punkt LOTTO przy ul. Dalekiej 27 w Bytomiu. Kupił tu zakład gry na jedno losowanie Eurojackpot. Postanowił jednak zwiększyć swoje szanse na sukces. Wybrał zakład systemowy. Jest to rozwiązanie nieco droższe, ale dające większe nadzieje na wygraną. Gracz wybrał 6 z 50 liczb i 4 z 12 liczb (zamiast 5 z 50 i 2 z 12). Dzięki grze systemem oraz wyjątkowej hojności losu szczęśliwiec zgarnął łącznie aż 5 226 909,90 zł.

Zobacz również: Żywiec: Olbrzymia wygrana w lotto. Szczęśliwiec będzie dostawał tę kwotę co tydzień!

Na zwycięstwo składają się m.in. 3 wygrane II stopnia (po 1 296 495 zł każda), 3 wygrane III stopnia, 15 wygranych V stopnia oraz 15 wygranych VII stopnia). Piątkowa wygrana jest najwyższą odnotowaną w Eurojackpot w Bytomiu. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy.

Zobacz również: Szczęśliwe kolektury Lotto w województwie śląskim. Gdzie zagrać, żeby wygrać miliony? [GALERIA]

Kuba ma 9 lat i rapuje o szkole

Bytom: Wygrana w Eurojackpot padła w pubie "U Kozy"

Dotarliśmy do miejsca, gdzie szczęśliwiec zakupił zakład, który przyniósł mu wielką wygraną. Okazało się, że kolektura mieści się w pubie "U Kozy', którego właścicielką jest pani Aleksandra Zakrzewska. -Ja osobiście sprzedawałam kupon Eurojackpot za 575 złotych. Młody chłopak, ale nie wiem, czy grał systemem czy nie. Ja tylko wrzucałam kupon do automatu. Jeszcze zdziwiłam się, gdy zobaczyłam tak wysoką kwotę. On powiedział, że puszczamy, bo ma przy sobie te pieniądze - opowiada kobieta. Czy to właśnie on zgarnął wygraną wartą ponad 5 milionów złotych?

Przeczytaj więcej: Bytom: Wygrał 5 milionów złotych w Eurojackpot w barze "U Kozy". Pani Aleksandra: "Oby ich nie roztrwonił"

Sonda
Grasz w Lotto?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki