Szczęśliwe kolektury Lotto w województwie śląskim. Gdzie zagrać, żeby wygrać miliony? [GALERIA]

2021-04-11 18:00 Rafał Strzelec
Kolektura Lotto. Gdzie grać, żeby wygrać?
Autor: Lowdown/CC BY-SA 3.0/wikimedia.org Kolektura Lotto. Gdzie grać, żeby wygrać?

Możliwość wygrania w Lotto milionów złotych rozpala zmysły tysięcy graczy, którzy z wielką pasją oglądają kolejne losowania. Niektórym szczęśliwcom udaje się zgarnąć naprawdę grubą kasę! Najwyższa wygraną w historii Lotto wyniosła 36 726 210, 20 zł. Pieniądze zgarnął mieszkaniec Skrzyszowa (pow. tarnowski). W województwie śląskim najlepszy wynik osiągnął mieszkaniec Bytomia. Zobaczcie, jakie były najwyższe wygrane w Lotto w poszczególnych miastach w woj. śląskim. Sprawdźcie, które kolektury okazały się szczęśliwe. Być może dowiecie się, gdzie grać, żeby wygrać kupę kasy.

Wiele osób z województwa śląskiego próbuje spełnić swoje marzenia i wygrać miliony złotych w Lotto. Niektórym szczęśliwcom udaje się tego dokonać. Najwyższa wygrana w naszym regionie padła w Bytomiu. Szczęśliwiec zgarnął ponad 22 miliony złotych. To jednak nie jedyna osoba w woj. śląskim, która trafiła "szóstkę" w Lotto. W innych miastach także padały niebotyczne wygrane. Poniżej przedstawiamy Wam galerię z informacjami, jaka była najwyższa wygrana w Lotto w danym mieście w województwie śląskim. Podajemy również, w której kolekturze został zakupiony szczęśliwy los. Być może po raz kolejny do kogoś uśmiechnie się szczęście. Może właśnie do Ciebie? Każdy ma przecież takie same szanse, żeby zostać lottomilionerem. Pamiętaj - żeby wygrać, trzeba grać! Zobaczcie koniecznie naszą galerię.

Najwyższe wygrane Lotto w poszczególnych miastach - woj. śląskie

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE