Lotnisko Pyrzowice

i

Autor: Katowice Airport Lotnisko Pyrzowice

Lotnisko Pyrzowice: Samolotóy WizzAir polecą do Bristolu

2015-07-02 14:04

WizzAir uruchomił nowe loty z lotniska w Pyrzowicach do Bristoli w Anglii, Włoskiej Bolonii i do Laranki na Cyprze. Bo tygodniu wiadomo, że był to celny strzał. Bo samoloty są obłożone w prawie stu procentach. 

Tylko pierwszego dnia bilety do bristolu kupiło 169 osób na 180 miejsc w samolocie. Podobnie było w przypadku rejsów do Bolonii. tutaj sprzedano 179 biletów. 

Loty do Bristolu odbywają się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. A do Bolonii w poniedziałki i piątki. W okresie wakacyjnym do Laranki samoloty WizzAir będą kursować dwa razy w tygodniu: w środy i niedziele. Po sezonie liczba rejsów zostanie ograniczona tylko do niedzieli.  

WizzAir zapowiedział także uruchomienie nowego połączenia z Warszawy do Birmingham. Pierwszy rejs ma się odbyć w połowie września. 

Jak wylicza portal londynek.net  Wizz Air jest największą tanią linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej. Wegierska flota składa się z 61 samolotów typu Airbus A320. Samoloty latają z 22 baz na ponad 380 trasach, łączących 112 lokalizacje w 38 krajach. Od 1 kwietnia 2014 do 31 marca 2015 r. z usług Wizz Air skorzystało 16,5 mln pasażerów.

Dzięki Wam czerwiec 2015 roku był najlepszym miesiącem w historii Katowice Airport. Dziękujemy :) :) :)Kto pomoże nam...Posted by Katowice Airport on 1 lipca 2015
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają