Śląska diwa ma niespodziankę dla fanów. Teresa Werner i jej prezent! "Sekret miłości"

2021-03-29 10:18 Bartosz Wojsa
Śląska diwa ma niespodziankę dla fanów. Teresa Werner i jej prezent! Sekret miłości
Autor: Facebook; Teresa Werner Śląska diwa ma niespodziankę dla fanów. Teresa Werner i jej prezent! "Sekret miłości"

Teresa Werner, śląska diwa i popularna w naszym regionie piosenkarka, przygotowała dla fanów niespodziankę. Szykuje się premiera teledysku z najnowszej płyty do tytułowej piosenki "Sekret miłości". Wiemy, kiedy data premiery. "To świąteczny prezent ode mnie dla was", napisała na Facebooku pochodząca ze Śląska artystka.

W piątek, 2 kwietnia, odbędzie się premiera teledysku z najnowszej płyty Teresy Werner do tytułowej piosenki "Sekret miłości". Śląska diwa przygotowała w ten sposób niespodziankę dla swoich fanów. "Wiem, że czekaliście cierpliwie na ten moment i za to wam bardzo dziękuję. Cierpliwość zostaje zawsze nagrodzona. Wierzę w to, że niezwykle sentymentalna i nastrojowa melodia spodoba się i będzie wam towarzyszyć każdego dnia. Treść, którą napisało życie, a ja przelałam na papier i zaśpiewałam dla was dotyczy tak naprawdę każdego z nas, jest tam gdzie prawdziwe uczucie dwojga ludzi, gdzie miłość", napisała piosenkarka na Facebooku i zaznaczyła, że to jej świąteczny prezent dla jej słuchaczy. 

Teresa Werner, czyli piosenkarka ze Śląska. To popularna w regionie artystka

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Puste ławy w kościele? Nie uwierzysz, czym zasłonili wiernych. Komentarz Adama Federa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE