Matka udusiła Hanię

i

Autor: Shutterstock; Archiwum prywatne Matka udusiła Hanię

Przerażająca zbrodnia!

Zabójstwo Hani z Bytomia. Są wyniki sekcji zwłok dziewczynki

2022-12-06 15:40

Są wyniki sekcji zwłok dwuletniej Hani z Bytomia. Dziewczynka miała zostać uduszona przez swoją matkę, 23 -letnią Dolores S. Tragedia rozegrała się 1 grudnia w jednym z mieszkań w dzielnicy Miechowice. Kobieta trafiła tymczasowo do aresztu.

Tragedia wydarzyła się w czwartek, 1 grudnia w Bytomiu. Policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Miechowice doszło do zgonu dwuletniej dziewczynki. Mundurowi udali się na miejsce, gdzie przeprowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Matka zmarłej Hani, 23-letnia Dolores S. została zatrzymana. Postawiono jej zarzut zabójstwa. Trafiła do aresztu na trzy miesiące. - Podczas przesłuchania nie ustosunkowała się do zarzutu, jednak podczas posiedzenia aresztowego przyznała się do popełnienia czynu - mówił nam w poniedziałek prokurator Marek Furdzik z Prokuratury Rejonowej w Bytomiu.

Wedle pierwszych ustaleń dziewczynka miała zostać uduszona. W poniedziałek przeprowadzono sekcję zwłok, aby potwierdzić, jak zginęła dwulatka. - Potwierdzone jest to, że zgon nastąpił na skutek uduszenia - powiedział we wtorek (6 grudnia) Marek Furdzik. To jednak nie koniec, bowiem jak dodał, "muszą być zlecone dodatkowe badania histopatologiczne, żeby jednoznacznie ustalić mechanizm zgonu". Kobiecie grozi dożywocie. Zamordowana dziewczynka za dwa miesiące skończyłaby trzy lata.

Listen to "Tajemnicza śmierć dwuletniej Hani. 23-letnia Dolores udusiła córkę? ZBRODNIARZ I KARA" on Spreaker.
Proces kierowcy autobusu oskarżonego o zabójstwo 19-latki w centrum Katowic
Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Nasi Partnerzy polecają