Choroby znaków zodiaku

i

Autor: Silvia/Pixabay Niektóre znaki zodiaku są szczególnie narażone na choroby żołądka i wątroby

Horoskop

Choroby znaków zodiaku. Horoskop podpowie, jakie dolegliwości mogą ci się przytrafić

2022-08-05 6:04

Data urodzenia ma duże znaczenie dla naszego życia. Ci, którzy wieżą w horoskop doskonale zwiedzą, że znak zodiaku ma wpływ na nasz charakter ale także i zdrowie. Według astrologów wszystko jest zapisane w gwiazdach łącznie z tym na jakie choroby narażone są poszczególne znaki zodiaków. Sprawdź na co musisz szczególnie uważać.

Według astrologów wszystko zapisane jest w gwiazdach. Data urodzenia, która określa nasz horoskop może także sugerować predyspozycje do zapadania na niektóre schorzenia. Dlatego warto poznać jakie choroby dotyczą konkretnych znaków zodiaku i oprócz ogólnego dbania o zdrowie, poświęcić szczególną uwagę na zabezpieczenie się przed konkretnymi dolegliwościami. Sprawdź, które choroby najczęściej dotykają poszczególne znaki zodiaku.

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Barana

Osoby urodzone w znaku Barana muszą uważać przede wszystkim na górne partie ciała. Choroby, na które najczęściej zapadają dotyczą głównie łowy. Byki mogą cierpiąc na migreny, a także inne bóle głowy spowodowane np. pogodą lub zapaleniem zatok. Osoby spod znaku Barana są także narażone na urazy twarzy oraz tętniaki.

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Byka

Osoby urodzone w znaku Byka są narażone na różnego rodzaju choroby dermatologiczne. Byki częściej niż inne zodiaki powinny badać skórę i zmiany takie, jak np. pieprzyki. Byk miewa także problemy z tarczycą i gardłem. Infekcje krtani, nosa oraz silne bóle gardła nie są mu obce.

ZOBACZ TEŻ: Największe lęki znaków zodiaku. Horoskop wskaże, czego najbardziej się boisz

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Bliźniąt

Bliźnięta na ogół uchodzą za okazy zdrowia, jednak ten znak zodiaku jest narażony na alergie wziewne. Łapie także choroby i infekcje dróg oddechowych, które mogą doprowadzić do astmy. Jeśli osoby spod tego znaku dopadnie zapalenie płuc mogą je bardzo ciężko przechodzić.

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Raka

Rak mierzy się z problemami żołądkowymi. Często dopada go grypa żołądkowa. Osoby spod tego znaku cierpią przez wzdęcia i zaparcia. Choroby wątroby także ich nie omijają. Dlatego Raki powinny szczególnie dbać o zdrowe odżywianie i niski poziom złego cholesterolu.

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Lwa

Lew często cierpi na choroby związane z kręgosłupem oraz układem krążenia. Powinien więc dbać o kości, wzmocnić mięśnie oraz kontrolować żyły. Nadciśnienie to jedna z najczęstszych przypadłości wśród osób spod tego znaku.

NIE PRZEGAP: Kolor portfela dla znaku zodiaku. Horoskop zdradzi odpowiednią barwę, która przyciągnie bogactwo

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Panny

Panna musi na siebie uważać szczególnie podczas posiłków. Osoby spod tego znaku zodiaku chorują na alergie pokarmowe i zatrucia. Mają także problemy z jelitami, które przyczyniają się biegunek i nietolerancji pokarmowych. Często nie radzą sobie ze stresem, co także prowadzi do problemów żołądkowych.

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Wagi

Waga jest narażona na problemy związane z dolna partią brzucha. Choroby, które często dotykają osoby spod tego znaku dotyczą układu moczowego. Częste zapalenie pęcherza oraz kamica nerkowa to dla nich spore zagrożenie.

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Skorpiona

Skorpion powinien kontrolować hormony. Osoby spod tego znaku zodiaku cierpią na choroby związane z tarczycą. Kobiety są narażone na problemy ginekologiczne, miewają nieregularne miesiączki.

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Strzelca

Strzelec zazwyczaj nie narzeka na problemy ze zdrowiem. Jednak osoby spod tego znaku powinny uważać na stawy, szczególnie biodrowe. Strzelce cierpią także na choroby kręgosłupa. Powinny zadbać również o dietę, najlepiej dobrą dla wątroby.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ: Kolory znaków zodiaku. Horoskop zdradzi, jaki kolor przyniesie Ci szczęście i uwolni Twoją moc

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Koziorożca

Koziorożec często się przeziębia. Osoby spod tego znaku jesienią i zimą mają także problemy z bólem kości i stawów. Choroby, na które są narażone, to osteoporoza i reumatyzm. Koziorożce powinny także częściej korzystać z usług stomatologa, ponieważ są podatne na próchnicę.

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Wodnika

Wodnik jest narażony na żylaki. Osoby spod tego znaku zodiaku powinny szczególnie uważać jeśli ktoś w bliskiej rodzinie cierpi na nadciśnienie. Wodnik jest także narażony na skręcenia stawów, obrzęki nóg oraz choroby neurologiczne.

Choroby znaków zodiaku. Horoskop dla Ryb

Ryby miewają problemy z krążeniem i alergiami. Jednak osoby spod tego znaku zodiaku najczęściej cierpią z powodu chorób związanych z uzależnieniem. Łatwo wpadają w nałogi. Przez swoją wrażliwość Ryby miewają także problemy ze snem.

QUIZ dla każdego znaku zodiaku. Czy można Ci zaufać? Sprawdź, czy jesteś godzien zaufania?

QUIZ czy można Ci zaufać? Jesteś godzien zaufania?

Pytanie 1 z 9
Przyjaciółka zdradza Ci swój wielki sekret. Co robisz?
Tańczące z Promocjami 29.07