Najlepsze fryzury dla maturzystek na maturę 2022

i

Autor: SHUTTERSTOCK Najlepsze fryzury dla maturzystek na maturę 2022

Fryzury dopasowane do znaków zodiaku. Czemu Ryby powinny unikać ostrego cięcia, a Panna źle będzie wyglądać z grzywką? Horoskop zdradzi Ci, o to prosić fryzjera

2023-03-06 10:57

Fryzura dopasowana do znaków zodiaku. Wydawałoby się, że o tym jaka fryzura nam pasuje decyduje przede wszystkim kształt naszej twarzy i kolor włosów, a jednak może się okazać, że idealna fryzura jest nam zapisana w gwiazdach. Niektóre znaki zodiaku w jednych uczesaniach wyglądają rewelacyjnie, inne zaś kompletnie im nie pasują. Na jakie stylizacje powinny się zdecydować kobiety z poszczególnych znaków zodiaku. Czy zodiakalnej pannie pasują romantyczne loki, a strzelec może zaplatać warkocze? Sprawdź, co mówi horoskop i jaka fryzura Ci pasuje.

Najlepsze fryzury dla wszystkich znaków zodiaku 

Czy możliwe jest, by idealna fryzura była nam zapisana w gwiazdach? Czy miesiąc naszego urodzenia może mieć wpływ na nasz wygląd? Sprawdź nasz włosowy horoskop i dobierz idealną fryzurę lub uczesanie  dla siebie.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: BARAN

Osoby spod tego znaku są zdeterminowane, pełne uporu i pasji. Idealną fryzurą dla takich osób są wszelkie cięcia niewymagające długiej stylizacji i odporne na warunki atmosferyczne. Postaw na klasycznego boba z fantazyjną grzywką, na wyjścia i imprezy delikatnie zakręć włosy, romantyczne fale sprawdzą się doskonale.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: BYK 

Byki charakteryzuje wielka emocjonalność, bywają niezwykle wrażliwe, ale również zaborcze. W stylizacji włosów postaw na klasykę, cieniowane końcówki i delikatny baleyage. Idealnie sprawdzą się również uczesania w stylu retro.

Zobacz również: Złowroga przepowiednia dla znaków zodiaku. W kwietniu 2023 ten znak zodiaku utraci coś bardzo ważnego. Zabije w sobie pasję do czegoś, co kocha

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt są niezwykle ciekawe świata, a ich głowa pełne jest pomysłów. Szybko się jednak nudzą i nie zawsze wiedzą czego chcą, co przekłada się na nie zawsze udane eksperymenty na włosach. Idealna fryzura dla Bliźniąt? Przede wszystkim postaw na objętość i odważne ciecia.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: RAK

Raki bywają chaotyczne, jednak są przy tym bardzo wrażliwi i przyjacielscy. Do tego znaku zodiaku najlepiej pasują długie lub półdługie włosy, które można stylizować lokówką, aby uzyskać delikatne fale, albo spiąć je w kucyk.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: LEW 

Lwy lubią dominować, kieruje nimi ambicja i duma. Również w kontekście swojej fryzurą lubią stawiać na swoim. Idealne fryzura dla Lwa to mocne cieniowanie na długości i grzywka dodająca pazura.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: PANNA

Osoby spod tego znaku twardo stąpają po ziemi i wiedzą czego chcą. Są pełne empatii i lubią opiekować się innymi. Panny powinny stawiać na nowoczesne cięcia, które odsłaniają twarz.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: WAGA

Wszystkie Wagi przykładają niezwykłą uwagę do estetyki i piękna. Lubią otaczać się rzeczami, które im się podobają. Najlepszą fryzurą dla nich będą proste, klastyczne  symetryczne cięcia. Idealnie sprawdzi się tradycyjny bob z prostą grzywką.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: SKORPION 

Skorpiony lubią działać i nie tracą czasu na zbędne przemyślenia i zamartwianie się. Osoby spod tego znaku powinny stawiać na krótkie, nowoczesny fryzury, które podkreślą ich aktywną i nieustępliwą duszę.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: STRZELEC

Osoby spod tego znaku cenią sobie tolerancję i szczerość, bardzo nie lubią agresji. Idealną fryzurą dla nich są wszelkie rozwiązania pokazujące szyje - albo krótkie cięcia, albo upięcia.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: KOZIOROŻEC

Koziorożce twardo stąpają po ziemie i trzeźwo patrzą na otaczającą rzeczywistość. U nich najlepiej sprawdzą się fryzury z przedziałkiem, który można stylizować na wiele sposobów.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: WODNIK

Wodniki to dusze towarzystwa, bardzo kreatywne i pragnące wianuszka przyjaciół. Osoby spod tego znaku powinny stawiać przed wszystkim na długie włosy z maksymalną objętością. Wodniki lubią eksperymentować, klasyczne cięcia i upięcia nie są dla nich.

Fryzury dla wszystkich znaków zodiaku: RYBY

Uwielbiają pomagać innym i marzą o pokoju na świecie. Są bardzo wrażliwe i łatwo je zranić Idealną fryzurą dla ryb do romantyczne i kobiecie stylizacje. Postaw na delikatne loki.

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Rydzynie koło Leszna
Nasi Partnerzy polecają