Kolory

i

Autor: SHUTTERSTOCK Kolory

Kolory znaków zodiaku na walentynki. Podaruj kwiaty w tych kolorach. Horoskop zdradzi, jaki kolor przyniesie Ci szczęście i uwolni Twoją moc

2023-02-14 9:46

Kwiaty na walentynki. Każdy z dwunastu znaków zodiaku z horoskopu posiada swoje szczęśliwe kolory, istnieje również tzw. kolory mocy, który daje dobrą energię i poprawią naszą aurę. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne zestawienie, które zdradzi Ci jakie kolor przypisany jest do Twojego znaku zodiaku. Warto zawsze mieć go przy sobie, nawet w postaci małego akcentu kolorystycznego. Ten kolor przyniesie Ci szczęście i zapewni dobrą energię w ciągu dnia. Zobacz kolory znaków zodiaku i sprawdź, który jest dla Ciebie.

Kolory dla znaków zodiaku. Czym jest kolor mocy?

Miłośnicy astrologii i horoskopów wierzą, że w gwiazdach zapisane jest praktycznie wszystko, a każdy znak zodiaku posiada swoje szczęśliwe kolory. Istnieje także kolor mocy, czyli barwa, która dodaje znakom zodiaku energii i stanowi dla nich dobrą wróżbę. Dzięki temu stają się one silniejsze. Kolor mocy może zwiększyć pewność siebie i pomaga opanować stres i lęki, dlatego warto go znać. 

Zobacz także: Horoskop cygański. Starodawna wiedza Romów zdradzi Twą przyszłość. Czeka Cię wielkie cierpienie, a może otworzy się róg obfitości?

Szczęśliwe kolory znaków zodiaku. Podaruj kwiaty w tych kolorach 

Kolory znaków zodiaku: BARAN

Baran jako znak zodiaku związany jest z planetą Mars i jego kolorem mocy jest czerwony. Ta barwa pobudza i stymuluje do pracy zodiakalne Barany, wzmacnia dobra energie i chroni przed niepowodzeniami. 

Kolory znaków zodiaku - BYK

Do Byków przypisany jest kolor zielony. Kojarzy się on z miłością, przywiązaniem i uporem, który tak bardzo charakteryzuje Byka. Zielona barwa pielęgnuje ducha zodiakalnych Byków i chroni je przed emocjonalnym skrzywdzeniem. 

Kolory znaków zodiaku - BLIŹNIĘTA

Zodiakalne Bliźnięta są w opiece Merkurego, a ich kolorem mocy są wszelkiego rodzaju odcienie żółci. Symbolizują one pozytywne i zmienne podejście do życia wszystkich Bliźniąt i zachęcają je do aktywności i podejmowania nowych wyzwań. 

Kolory znaków zodiaku - RAK

Kolorem mocy dla Raka jest biel. To kolor, który symbolizuje opiekę, troskę i wysoką wrażliwość. Pomaga on zodiakalnym Rakom osiągnąć stan harmonii i wewnętrznego spokoju. 

Kolory znaków zodiaku - LEW

Zodiakalne Lwy pozostają pod dużym wpływem Słońca, a ich kolorem mocy jest pomarańczowy. Oznacza ona ciepło i kreatywność i symbolizuje blask światła. Wzmaga on pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do celu. 

Kolory dla znaków zodiaku - PANNA

Zodiakalne Panny nierozerwalnie związane są z żywiołami ziemi, stąd też ich kolorem jest brąz. Panny nie bujają w obłokach i twardo stąpają po ziemie, a kolor brązowy pomaga im w podejmowaniu logicznych decyzji i zachowaniu analitycznego umysłu. 

Kolory dla znaków zodiaku - WAGA

Kolorem mocy dla osób urodzonych w znaku Wagi jest różowy. To odcień miłości i romantyzmu. Dzięki niemu Wagi stają się otwarte na nowe uczucie i łagodniej podchodzą do oceniania innych, 

Kolory znaków zodiaku - SKORPION

Skorpiony lubią tajemnice i mroczne sekrety dlatego ich kolorem mocy jest czerń. Pozwala ona im zajrzeć w głąb własnej duszy i poznać swoje, nawet najbardziej mroczne pragnienia. 

Kolory znaków zodiaku - STRZELEC

Zodiakalne Strzelce potrzebują impulsu do działania, a ten zapewni im kolor filetowy. Napędza on rozwój duchowy i sprzyja on podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki niemu umysł Strzelca pozostaje otwarty i oświecony. 

Kolory dla znaków zodiaku - KOZIOROŻEC

Koziorożce chroni moc Saturna, a ich kolorem jest szarość. Barwa to kojarzy się z dojrzałością i dyscypliną. Pomaga ona podejmować właściwe decyzje i chroni przed działaniem pod wpływem emocji. 

Kolory dla znaków zodiaku - WODNIK

Zodiakalne Wodniki pozostają pod wpływem koloru niebieskiego. Pomaga im on zwalczyć stres, uspokoić myśli i się wyciszyć. Rewelacyjnie uwalnia on dobrą energię Wodnika i wspiera jego kreatywność.

Kolory dla znaków zodiaku - RYBY

Kolorem mocy dla Ryb jest morski. To kolor, który symbolizuje harmonię i potęgę natury. Przynosi on uzdrowienie i wewnętrzną odnowę. Dodatkowo poprawia on działanie intuicji. 

Sonda
Sprawdzasz swój horoskop?
Piękna mielczanka tańczy na karnawale w Rio de Janeiro