Letnie kwiaty na szczęście dla znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Astrologia i kwiaty

Letnie rośliny dla znaków zodiaku, które przyciągną szczęście. Daj sobie szansę na miłość i radość. Horoskop przestrzega: ten znak zodiaku nie powinien się zbliżać do hortensji

2023-06-13 9:28

Jakie letnie kwiaty i krzewy przynoszą szczęście znakom zodiaku? Astrologia i ogrodnictwo są ze sobą połączone. Magiczna moc kwiatów oraz ziół znana jest już od czasów antycznych. Dawniej wierzono, że niektóre rośliny potrafią przyciągać szczęście, a inne są zwiastunem pecha. Sprawdź, jaki kwiat przynosi Ci szczęście. Jest on Twoim naturalnym talizmanem i opiekunem energii Twojego znaku zodiaku. Horoskop kwiatowy na lato 2023.

Letnie rośliny dla znaków zodiaku. Te kwiaty i byliny są strażnikami szczęścia i powodzenia

Kwiaty mają na nas zbawienny wpływ, otaczają nas paletą kolorów i zapachów. Niektóre z nich potrafią wpływać na jakość powietrza w pomieszczeniu, a jeszcze inne skutecznie odstraszają komary i meszki. Rośliny mają także kolosalne znaczenie w ezoteryce. Są symbolami miłości i szczęścia lub zwiastunami pecha i śmierci. Horoskop kwiatowy zdradza, jakie rośliny przypisane są poszczególnym znakom zodiaku. Astrologia wskazuje, że każdy z dwunastu znaków zodiaku posiada przypisany do siebie kwiat, który przynosi im szczęście. Jest jego dobrym duchem i otacza go sprzyjającą energią. To co, dla jednego znaku zodiaku może być wyjątkowo szczęśliwym talizmanem, dla innego może zwiastować potężne problemy. Warto zatem sprawdzić, która roślina dopasowana jest do Twojego znaku zodiaku. Powinna ona, jak najczęściej, towarzyszyć Ci w życiu. Posadź ją w przydomowym ogródku lub na balkonie i ciesz się jej dobroczynnym wpływem na Twoją wewnętrzną aurę. 

Zobacz również: Sprawdź, jaki będzie Twój urlop. Czy w te wakacje czeka Cię coś wyjątkowego? Wakacyjne motto dla znaków zodiaku. Czy Twój horoskop na urlop będzie Ci sprzyjać?

Sprawdź, jakie letnie kwiaty na szczęście przypisane są do Twojego znaku zodiaku. 

Las w bydgoskiej Smukale przypomina wysypisko. W lesie walają się śmieci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany