Znaki zodiaku

i

Autor: Shutterstock Znaki zodiaku

Horoskop na szczęście i na pecha

Nic Ci nie wychodzi i wszystkiego masz dość? Sprawdź, czy Twój znak zodiaku jest przeklęty? Horoskop przeklął niektóre znaki zodiaku

2023-08-04 14:15

Przeklęte znaki zodiaku. Masz czasem wrażenie, wszystkim wokół sprzyja szczęście, a Ciebie prześladuje pech? Okazuje się, że zdarza się, że za taki stan rzeczy może odpowiadać horoskop. Niektóre ze znaków zodiaku skazane są na pecha, gwiazdy nie są im przychylne i ciąży nad nimi swoista klątwa. Sprawdź, czy Twój znak zodiaku jest na tej liście i prześladuje Cię pech. Zobacz, jakie znaki zodiaku są przeklęte przez wszechświat.

Te znaki zodiaku wiecznie prześladuje pech. Dźwigają największe jarzmo w horoskopie

Nad niektórymi ze znaków zodiaku wisi fatum i są one przeklęte przez wszechświat. Osoby urodzone w tym właśnie znakach zodiaku prześladuje zła passa i niewiele rzeczy im się udaje. Niosą one na swoich barkach brzemię przepowiedni z horoskopu. Gwiazdy im nie sprzyjają i muszą one cały czas starać się bardziej od innych. Sprawdź, czy na tej liście jest Twój znak zodiaku. Jesteś w czepku urodzony, czy od dzieciństwa prześladuje Cię pech? Oto najbardziej przeklęte znaki zodiaku w całym horoskopie.

Zobacz także: Sen o zmarłych oznacza nieszczęście? Sennik ma przepowiednię dla tych, którym śni się sen o osobach, których już nie ma

To 3 najbardziej pechowe znaki zodiaku. Prześladuje je zły horoskop

Pechowe znaki zodiaku: RYBY

Samopoczucie Ryb zależne jest silnie od wydarzeń z ich środowiska. Kiedy na świecie panuje nieład i czasy są ciężkie Ryby tracą swoją pewność siebie. Ryby czekają niepowodzenia na płaszczyźnie zawodowej. Małe przeszkody w dojściu do awansu oraz sprzeczki z współpracownikami – to zapowiedź najbliższych dni dla osób spod znaku ryb.

Pechowe znaki zodiaku: RAK

Ludzie spod znaku Raka posiadają dosyć specyficzne fantazje, które przerażą innych. Taki potrafią fantazjować o śmierci i wykazują skłonności psychopatyczne. Nie obce są im także napady gniewu. W szale potrafią zranić bliskich i zniszczyć ważne dla nich relacje. Los bywa dla nich okrutny, a swoje złości wyładowują na bliskich, co jeszcze bardziej pogłębia ich tragiczną sytuację. 

Pechowe znaki zodiaku: BYK

Byk to jeden z najbardziej zaradnych życiowo znaków zodiaku. Jednak ich upór i brak chęci do kompromisów sprawia, że w życiu jest im wyjątkowo ciężko. Swoim zachowaniem nie zyskują wielu przyjaciół i często zostają sami ze swoimi problemami. 

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Niecodzienny pościg w Krakowie. Pierzasta uciekinierka nie chciała stracić wolności
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany