Godziny lustrzane

i

Autor: Shutterstock

Godziny lustrzane

Patrzysz na zegarek i widzisz tę godzinę? To znak od Anioła Stróża, którego pod żadnym pozorem nie lekceważ. Przyniesie Ci szczęście i pomyślność. Znaczenie godzin lustrzanych

2024-05-15 13:28

Od jakiegoś czasu zdarza się, że spoglądając na zegarek widzisz wciąż tę samą lustrzaną godzinę? Tego nie możesz zbagatelizować, bo najwyraźniej Wszechświat pragnie przekazać Ci ważną wiadomość. Zwłaszcza jeśli nieustannie widzisz tę jedną godzinę, możesz być pewny, że anioł Stróż nad Tobą czuwa i wkrótce przyniesie Ci szczęście i pomyślność.

Patrzysz na zegarek i widzisz tę godzinę? To znak od Anioła Stróża. Przyniesie Ci szczęście i pomyślność

W ostatnim czasie nieustannie widzisz na zegarze powtarzające się godziny na przykład: 11:11 lub 21:21? To tak zwane lustrzane godziny. I choć pojedyncze takie zdarzenie można uznać za przypadek, to inaczej sytuacja wygląda, gdy lustrzane godziny lub powtarzające się ciągi tych samych cyfr widzimy codziennie lub kilka razy w ciągu jednego dnia. Wówczas, zgodnie z numerologią i wierzeniami powinniśmy otworzyć się na wieści z Wszechświata. Uważa się, że to właśnie za pomocą lustrzanych godzin Anioł Stróż próbuje nam przekazać ważną wiadomość. Naszą uwagę powinien zwrócić zwłaszcza ten jeden ciąg cyfr na zegarze. Zgodnie ze znaczeniem godzin, to sygnał, że już wkrótce los ześle Ci szczęście i pomyślność.

Znaczenie godzin lustrzanych. Ta godzina zwiastuje szczęście

Choć każda z godzin lustrzanych ma swoje znaczenie, tak ta jedna jest szczególnie istotna dla osób, które od dawna czekają na szczęśliwą odmianę swojego losu. Chodzi o 12:12. Jeśli od jakiegoś czasu zdarza Ci się właśnie o tej godzinie spojrzeć na zegarek lub widzisz tę kombinację cyfr w innych okolicznościach, to wiedz, że masz szczególne względy u Aniołów. "Ta godzina mówi o tym, że Wszechświat przybliża Cię do Twojego życiowego celu, prosi Cię żebyś otworzyła swoje serce na świadome ukierunkowanie myśli w stronę swojej wybranej ścieżki" - pisze na swoim profilu na Instagramie ekspertka od astrologii i numerologii, Dominika Witkiewicz. "Kiedy widzisz tę bliźniaczą godzinę, to wiedz, że nadchodzą dla Ciebie lepsze czasy i jesteś na nie gotowa, potrzebujesz zaufać przede wszystkim sobie" - dodaje @wysokoenergetyczna.

Numerologia mieszkania i jej znaczenie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki