Zaćmienie księżyca w maju 2023. Czy będzie widoczne w Polsce?

i

Autor: Shutterstock Zaćmienie księżyca w maju 2023. Czy będzie widoczne w Polsce?

Astrologia i zjawiska na niebie

Te trzy znaki zodiaku czeka trudny czas. Horoskop na zaćmienie Księżyca w maju ma dla nich ważną wskazówkę. Tylko najbardziej światli ludzie przekują porażkę w sukces

2023-04-24 15:07

Zaćmienie i pełnia Księżyca w maju przyspieszą zdarzenia, które i tak miały nadejść, a Księżyc w Skorpinie w wielu osobach obudzi ciemną stronę charakteru. To trudny czas dla każdego znaku zodiaku, ale trzy z nich odczują ten czas szczególnie mocno. Zbliża się czas konfliktów, scen zazdrości i rozstań. Horoskop ma ważne wskazówki dla trzech znaków zodiaku. Sprawdź, czy wśród nich jest twój.

Zaćmienie i pełnia Księżyca wydarza się już 5 maja 2023 roku. Niestety zjawisko nie będzie widoczne w Polsce, ale to nie znaczy, że nie będziemy odczuwać jego mocy. Energia tej luny w Skorpionie będzie bardzo intensywna. Gwiazdy wykonują ostatni ruch, aby usunąć z naszego życia, to co nam już nie służy. To czas na domknięcie sprawy, które komplikowały nasze życie. Chociaż Wszechświata wspiera nas w działaniach, które są dla nas dobre, to tym razem nie będzie łatwo. Każdy ze znaków zodiaku będzie reagował w inny sposób. Oto znaki zodiaku, które odczują ten czas szczególnie mocno.

Te trzy znaki zodiaku czeka trudny czas. Horoskop na zaćmienie Księżyca w maju ma dla nich ważną wskazówkę

Zaćmienie Księżyca ma potężna energię, która daje możliwość wybrania nowej ścieżki życia. Sprzyja oczyszczeniu, a pełnia w Skorpionie zachęca do zmierzenia się ze swoimi cieniami. To ważne szczególnie dla osób urodzonych w znaku Byka, Lwa lub Skorpiona. Tylko świadomość tego, co ma się wydarzyć sprawi, że te zodiaki pokonają ciemną stronę i wyjdą z zaćmienia mocniejsze. Byki muszą pamiętać o poskromieniu wewnętrznego sabotażysty. Czas uporać się z tymi emocjami i przypomnieć sobie o własnej wartości, także w związkach. Może się okazać, że wzajemność i kompromis są bardziej potrzebne niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o przesuwanie piłki do przodu w ramach najbardziej cenionych więzi jeden na jednego. Z kolei Lwy będą musiały uporać się z przeszłością. Czy udało się już wyleczyć wszystkie rany? Napięta sytuacja w rodzinie lub w gronie znajomych może zachwiać twoim poczuciem bezpieczeństwa. Ale droga powrotna do poczucia pełnego skupienia zachęca cię do otwarcia się na nową narrację i jeszcze pełniejszego uwolnienia się od przeszłości. To zaćmienie Księżyca będzie znaczące także dla Skorpionów. Chociaż te zodiaki nie są podatne na duże zmiany, to teraz może być na nie najlepszy czas. Szczególnie jeśli chodzi o sposób wyrażania potrzeb i doświadczania partnerstwa. A wraz z zaćmieniem przeciwstawiającym się rewolucyjnemu Uranowi w znaku Skropiona właśnie, może nastąpić ogromna zmiana w związkach partnerskich i to szybciej i mocniej niż oczekiwano.

Rytuały na zaćmienie i pełnię Księżyca w maju 2023. Co mogę dla siebie zrobić, by dobrze wykorzystać ten czas?

Po pierwsze - zachowaj spokój! Gdy Twoje emocje zaczną brać górę zatrzymaj się i zadaj sobie pytania: „Dlaczego tak się denerwują?” „Czego potrzebuję, aby czuć się bezpiecznie?”. Po drugie – odpuść! Jeśli od dawna zmagasz się z trudna relacją, chowasz urazę do bliskich lub dalszych znajomych – puść to! Przestań rozpamiętywać krzywdy, życz dobrze tym, których zostawiasz i zacznij bez nich nowe życie. Po trzecie – zrób sobie dobrze! Tak, tak, dobrze widzisz. Weź kąpiel w ziołach (szałwia, rumianek), lub z ulubionym płynem do kąpieli np. pachnącym czekoladą. Przygotuj zdrowe ale pyszne jedzenie, włącz ulubioną muzykę i znajdź chwile tylko dla siebie. Możesz także oczyścić aurę i mieszkanie paląc kadzidła z szałwii.

ZOBACZ TEŻ: Te znaki zodiaku prawie się nie starzeją. Horoskop podarował im wiecznie młodą duszę. Energia je rozpiera. Są stworzone do wielkich czynów

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany