Wierność jest ekologiczna?

i

Autor: archiwum se.pl

Te znaki zodiaku nie wiedzą co to wierność. Regularnie zdradzają swoich partnerów

2021-12-03 15:12

Pewna grupa ludzi – niezależnie od płci – charakteryzuje się wyjątkowo swobodnym podejściem do kwestii z zakresu związków i lojalności wobec partnera. Są oni bardzo otwarci na relacje pozazwiązkowe i trudno byłoby im zmienić takie podejście do życia. W dniu codziennym egzekwują swój pogląd na świat, niewymagający od nich szczególnych starań moralnych. Osoby takie mogą mieć ogromne problemy z zachowaniem wierności. Sprawdź, które znaki zodiaku nie są w stanie dochować wierności partnerowi!

Panna – w dniu codziennym otwarta jest na nowe kontakty społeczne, w szczególności te z płcią przeciwną. Charakteryzuje ją niezwykła charyzma, która robi wrażenie na mężczyznach. Dzięki temu nierzadko zdarzają się jej sposobności do niedotrzymania wierności swojemu partnerowi. Panna na imprezach uwielbia zagłębić się w zabawę na tyle mocno, aby zapomnieć o codziennych problemach. Skutkować to może zapomnieniem się w ramionach nieznajomego mężczyzny.

Skorpion – dzięki swojej oryginalnej, rzucającej się w oczy urodzie, nie może odgonić się od adoratorów. Kobiety spod znaku skorpiona lubią wykorzystywać fakt, iż wielu mężczyzn uważa je za atrakcyjne. Zapewnia im to nie tylko darmową kawę czy drinki, lecz również wiele okazji do utworzenia nowej relacji romantycznej. Kobiety te, pomimo pozostawania w jakiejś stałej relacji, nie będą zacierać sobie alternatywnych dróg. Potrafią więc spotykać się z kilkoma mężczyznami jednocześnie.

Ryby – są to kobiety silne i niezależne. Radzą sobie dobrze nie tylko finansowo. Charakteryzuje je również zaradność w życiu społecznym. Ich bezpośredniość i wysoka asertywność sprawiają, że są one bardziej wybrednymi potencjalnymi partnerkami. Rybom niebywale trudno jest znaleźć odpowiadającego im partnera, dlatego też nawet będąc w związku, poszukiwać będą swojego ideału. Mogą zatem próbować nowych relacji, nie dochowując wierności partnerowi.

Sonda
Jaki jest Twój status związku?
Tańczące z promocjami 2.12