Astrologia wedyjska zajmuje się m.in wpływem planet na ludzkie życie

i

Autor: gene1970/Pixabay Astrologia wedyjska zajmuje się m.in wpływem planet na ludzkie życie

Astrologia i horoskopy

Wrzesień w astrologii. Układ planet sygnalizuje potężny krach ekonomiczny, a ludzie wpadną w szał zakupów. Horoskop przestrzega: nie zaznacie spokoju

2023-08-21 8:49

Jaki będzie wrzesień 2023 w astrologii? Wyjątkowy układ planet sprawi, że pierwszy miesiąc jesieni 2023 nie będzie należał do spokojnych. Astrologia wskazuje przede wszystkim na zawirowania związane z gospodarką oraz ekonomią. Również zwykli ludzie odczują to w swoich portfelach. W dniach gdy Wenus stanie w opozycji do Jowisza wiele osób odczuwać będzie potrzebę kupowania i zaspokajania materialnych potrzeb.

Astrologia na wrzesień 2023. Co się wydarzy?

Wrzesień w astrologii zapowiada się ekstremalnie wybuchowo. To będzie interesujący miesiąc, który może mieć ogromny wpływ na nasze portfele oraz światową gospodarkę. Astrolog Wojciech Jóźwiak na stronie astromagia.pl wskazuje, że wrzesień 2023 to przede wszystkim wyjątkowy układ planet, którym przewodził będzie Uran. Praktycznie przez cały wrzesień będziemy odczuwać wpływ Uranu w opozycji do Saturna. Taki układ planet przeżyliśmy już wielokrotnie i zawsze wiązało się to z pewnymi zawirowaniami w świecie ekonomii. To właśnie wtedy wybuchały kryzysy oraz krachy na giełdach. Wojciech Jóźwiak zwraca uwagę również na planetę Wenus, która 11 września stanie w opozycji do Jowisza. Będzie miało to bezpośredni wpływ na życie każdego z nas. Wiele osób poczuje potrzebę wydawania pieniędzy oraz zaspakajania swoich materialnych potrzeb. Będziemy chcieli więcej i więcej.

Zobacz również: W końcu dobre wiadomości z horoskopu na wrzesień 2023. Przepowiednia dla znaków zodiaku mówi o wielkiej szansie i połączeniu dusz. Te znaki zodiaku odnajdą siebie

Ziszczą się słowa proroków? Międzynarodowy konflikt?

Astrolog wskazuje również na potencjalne ryzyko w układzie planet. Apogeum zostanie osiągnięte podczas nowiu, 18 września. Wtedy wszystko może wybuchnąć. Nierozwiązane konflikty powrócą ze zdwojoną siłą i być może będzie to czas, gdy usłyszymy o pierwszych niepokojach, o których mówi się w astrologii od wielu lat.

Sonda
Interesujesz się astrologią?
Upały w Polsce. Jak Polacy sobie z nimi radzą?