Dopasuj perfumy do osobowości

i

Autor: Shutterstock Dopasuj perfumy do osobowości

Tanie odpowiedniki drogich perfum

Boskie perfumy z Lidla to tani zamiennik legendarnego, luksusowego zapachu. Otulą Twe zmysły i kosztują tylko 20 zł

2022-11-05 4:50

Promocje w Lidlu. Piękne i długo utrzymujące się perfumy to marzenie wielu osób. Nie bez powodu mówi się, że zapach przyciąga spojrzenia i jest zmysłowym podpisem każdego z nas. Luksusowe perfumy potrafią kosztować tysiące złotych, jednak jak się okazuje praktycznie każdy drogi zapach ma swój tańszy odpowiednik. Pięknie perfumy będące zamiennikami luksusowych flakonów znajdziesz w Lidlu. Na sklepowych półkach Lidla upolujesz między innymi perfumy, które pachną tak jak kultowe Chloé Chloé, a kosztują tylko ok. 20 zł.

Boskie perfumy w Lidlu. Pachną jak legendarny zapach, a kosztują grosze

Pięknie perfumy to symbole elegancji i kobiecości. Zapachy potrafią przywoływać wspomnienia i kojarzyć się nam z daną osobą. Uznaje się, że perfumy to najbardziej osobisty, czasem nawet nieco erotyczny dodatek. Zmysłowe flakony markowych perfum kojarzą się ze sztuką oraz eterycznym aromatem. Niestety luksusowe perfumy potrafią kosztować niemałą fortunę. Nie ma jednak tego złego, bowiem w sklepach pojawia się coraz więcej tanich odpowiedników drogich zapachów Pachną one bardzo podobnie, są równie trwałe, a przede wszystkim kosztują kilka razy mniej. Tego rodzaju perfumy znajdziesz między innymi w Lidlu. Tak, dobrze przeczytałaś, jak się okazuje w Lidlu znajdziesz wiele zamienników luksusowych perfum w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak podaje infuencerka przystanekurodapl perfumy Suddenly Chalou z Lidla są trwałe, intensywne, nie mają w sobie tej charakterystycznej dla marketowych zapachów nutki syntetyczności. Zapach ten ma być odpowiednikiem słynnego Chloé Chloé. Perfumy Suddenly Chalou z Lidla kosztują kilka razy mniej niż ich droższy odpowiednik i ich cena wynosi jedynie ok. 20 zł.  

Zobacz także: Te boskie buty damskie z CCC to unikatowy majstersztyk. Najlepsze buty damskie na ten sezon za mniej niż 65 zł

Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Tańczące z Promocjami 03.11.2022
Nasi Partnerzy polecają