Nadchodzi pogodowy armagedon. Niedługo sypnie śniegiem. Jak się ubierać?

2021-11-23 13:35
Zima
Autor: Pixabay Nadchodzi pogodowy Armagedon. Jak się ubierać?

Warstwowe ubieranie się pozwoli Ci przetrwać nadchodzące załamanie pogody. Warto jest zadbać, aby jako pierwsze elementy warstw wybierać wygodne ubrania. Powinny one jednak też sprawiać, że poczujesz się pięknie. Na rynku dostępnych jest wiele ubrań wierzchnich, pomagających utrzymać ciepło podczas okresu jesienno-zimowego. Sprawdź co będzie w modzie zimą 2021/2022!

Wełniane marynarki i spodnie w kant

To wygodny sposób na noszenie formalnych ubrań. Pomogą one Ci utrzymać ciepło, nawet po zdjęciu z siebie ubrań wierzchnich.

Klasyczne, ciepłe kurtki

Kurtki długie, z futerkiem i kapturem. Nie tylko idealnie ogrzeją Cię na zewnątrz, ale też będą wyjątkowo modne w sezonie zimowym 2021/2022.

Jesienno-zimowe buty

Powstają coraz bardziej kreatywne kroje takich butów. Ważne jest, aby but był wysoki i na porządnej, ciężkiej podeszwie. Jego noszenie będzie przyjemnością dla Twoich nóg i dla oczu przechodniów!

Płaszcze i warstwowe stylizacje

Noszenie płaszcza ociepla, ale również pozwala na zakładanie pod niego warstw grubszych ubrań. Klasyczny płaszcz świetnie połączy się chociażby z ciepły swetrem.

Mała czarna

A co zakładać jako pierwszą warstwę tzw. „cebulki”? Idealnie nada się do tego mała czarna. Może nie sprawi ona, że poczujesz się cieplej, ale na pewno piękniej. Jest to hit sezonu jesienno-zimowego 2021/2022!

Sonda
Czy lubisz zimę?
M jak miłość: Były ukochany Aleksandry zmieni życie rodziny Chodakowskiej. Janek Wójcik będzie ojcem jej synów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE