Najlepsze fryzury, które nie potrzebują fryzjera. Wyglądają OBŁĘDNIE, a nic przy nich nie trzeba robić

Najlepsze fryzury dla kobiet dojrzałych, których nie trzeba układać
Autor: SHUTTERSTOCK Najlepsze fryzury dla kobiet dojrzałych, których nie trzeba układać

Jakie fryzury będą modne w najbliższym czasie? Wiele kobiet marzy o włosach, których nie trzeba godzinami układać i niekonieczne są regularne wizyty u fryzjera. Czy coś takiego w ogóle istnieje? Okazuje się, że są koloryzacje i cięcia, które nie wymagają częstych poprawek, a czasem paradoksalnie im mniej przy nich robimy, tym wyglądają lepiej Zobacz najlepsze fryzury, do których fryzjer nie będzie potrzebny.

Są takie fryzury, które paradoksalnie wyglądają na lekko zaniedbane, a jednak jest w tym swego rodzaju piękno i celowy zamysł. Taki efekt można uzyskać przede wszystkim za pomocą odpowiedniej koloryzacji. Słynny baleyage, czyli delikatne pasemka w nieco różnych odcieniach idealnie wytrzymają nawet najdłuższą rozłąkę z fryzjerem. To ten typ fryzury, w którym odrosty nie przeszkadzają, a czasem nawet dodają uroku i naturalności.

Koniecznie sprawdź: HIT! Zmysłowa bielizna na promocji w PEPCO w obłędnie niskiej cenie. Jest cudowna i MODNA

W tego typu koloryzacji najlepiej sprawdzają się wszelkie odcienie blondu i jasnego brązu. Odpowiednio połączone ze sobą stworzą naturalną stylizację, która będzie zachowywać. Jest to taki rodzaj fryzury, który nie wymaga regularnego farbowania odrostów. Co ciekawe, często nadają one naturalności i całkowicie wpasowują się efekt końcowy. Taka fryzura, dzięki jaśniejszym refleksom, fryzura nabiera objętości i trójwymiarowości.

ESKA XD #013
Najnowsze