Włosy tej kobiety były tragicznie, fryzjer zmienił ją nie do poznania . Przed i po

najlepsze fryzury dla włosów kręconych
Autor: SHUTTERSTOCK najlepsze fryzury dla włosów kręconych

Nowa fryzura potrafi wiele zmienić. Dobry fryzjer w w stanie zmienić nasz wygląd o 180 stopni i sprawić, że będziemy wyglądać młodziej, modniej, a nasza twarz zyska więcej blasku. Przekonała się o tym ta kobieta, które włosy był zniszczone, puszyły się, a wielki odrost przypominał o przygodzie z farbowaniem. W jej przypadku wizyta u fryzjera okazała się strzałem w dziesiątkę, kobieta po metamorfozie wygląda o wiele lepiej. Z pewnością zyskała wiele pewności siebie. Zobacz zdjęcia przed i po.

Mówi się, że kobieta zmiany w życiu zaczyna od wizyty od fryzjera, zdecydowanie coś w tym jest. Ścięcie albo farbowanie włosów to pierwszy krok do całkowitej metamorfozy. Niestety, wiele kobiet, zwłaszcza kiedy osiągają wiek dojrzały, przestaje eksperymentować z fryzurą i zamyka się jedynie na sprawdzone rozwiązania. Czują się w nich bezpiecznie i wydaje im się, że tak wypada, jednak nie zawsze takie działania dobrze wpływa na nasz wygląd. Czasem warto odwiedzić fryzjera i dać się przekonać na nowy kolor, albo postawić na ostre cięcie. Metamorfoza tej pani pokazuje, że odpowiedni specjalista może wydobyć z nas co to najpiękniejsze i sprawić, że odzyskamy pewność siebie. Ta kobieta przyszła do salonu fryzjerskiego z bardzo zniszczonymi włosami i z gigantycznym odrostem, a wyszła jako piękna blondynka z lśniącymi i zdrowo wyglądającymi włosami. Zobacz zdjęcie przed i po, a może sama dasz się przekonać na niewielką zmianę fryzury.   

Express Biedrzyckiej - Artur Dziambor: PiS zafundował nam nową erę Gierka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze