Dieta na płaski brzuch dla kobiet 50+

i

Autor: SHUTTERSTOCK Dieta na płaski brzuch dla kobiet 50+

Odchudzanie po 50-tce

Dieta na płaski brzuch dla kobiet 50+. Dzięki niej schudniesz 8 kg w 3 miesiące

2022-07-28 6:57

Dieta odchudzająca, którą od niedawna stosuje Jennifer Lopez, jest kontrowersyjna, jednak to dzięki niej 53-letnia gwiazda ma płaski brzuch. Na czym polega dieta 5:2 inaczej nazywana dietą dr. Mosleya? Zdaniem jej twórcy przestrzegając ściśle określonych zasad żywienia można schudnąć nawet 8 kilogramów w zaledwie 3 miesiące i w dodatku nie grozi nam efekt jo-jo.

Szczupłe ciało to efekt diety i ćwiczeń

Płaski brzuch, czy idealna figura to w dużej mierze zasługa regularnych ćwiczeń, a także diety. Odpowiednio zbilansowana, dostosowana do potrzeb organizmu jest w stanie zdziałać cuda. Ważną kwestią w odżywianiu jest również spożywanie odpowiedniej ilości kalorii każdego dnia. W sieci są dostępne setki diet odchudzających, które mają sprawić, że ciało będzie wyglądać perfekcyjnie. Wśród gwiazd z kolei popularne stały się głodówki. Do tego typu praktyk przyznała się jakiś czas temu aktorka Jennifer Aniston. Jednak pamiętaj, że zanim przejdziesz na restrykcyjną dietę, powinnaś skonsultować się z doświadczonym dietetykiem. Teraz media rozgrzała informacja o diecie na płaski brzuch, którą od niedawna stosuje 53-letnia Jennifer Lopez. Trzeba przyznać, że artystka może poszczycić się wręcz perfekcyjną figurą. Na czym polega dieta 5:2?

Dieta na płaski brzuch dla kobiet 50+

Dieta, którą stosuje Jennifer Lopez, ma między innymi zapewniać płaski brzuch. Dieta 5:2, zwana również dietą dr Mosleya polega na zmniejszeniu spożycia kalorii do 500 dziennie. Tę redukcję należy utrzymać przez 2 dni w tygodniu. Wtedy należy jeść dwa posiłki składające się z produktów białkowych o niskim indeksie glikemicznym, takich jak ryby, warzywa, drób i nabiał. Przerwa między posiłkami musi wynosić 12 godzin. Przez pozostałe dni można jeść tak jak zwykle. Dieta na płaski brzuch dla kobiet 50+, ale nie tylko, według jej twórcy może pomóc schudnąć nawet 8 kg w ciągu 3 miesięcy.

Sonda
Dbając o figurę stosujesz dietę odchudzającą?
W formie - Dieta wysokobiałkowa

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki