Sposób na odchudzanie

i

Autor: SHUTTERSTOCK Sposób na odchudzanie

Rewolucja czy chwyt reklamowy?

Nowy trend na odchudzanie. Przyklej sobie plaster do brzucha. Kto się na to nabierze?

2022-07-27 11:16

W ostatnim czasie Internet huczy na temat nowatorskiego pomysłu na odchudzanie. Czy ten stracenie wagi może być tak proste? Producent zapewnia, że wystarczy przyklejenie plastra na brzuch! Wszystkie diety i ćwiczenia nie miałyby już sensu istnieć i „męczyć” chcących schudnąć ludzi. Czy internetowi klienci faktycznie nabierają się na ten reklamowy chwyt?

Na pewnym międzynarodowym sklepie internetowym pojawił się produkt, który zaskoczył kupujących. Producent oferuje bowiem plastry, których przyklejenie do brzucha miałoby widocznie odchudzić klientów oraz wyeliminować różne "toksyny” zawarte w ludzkim organizmie.

Plastry opisywane są jako produkt, który zaleca się naklejać na pępek, talię lub uda. Jego zadaniem miałoby być eliminowanie z organizmu człowieka wilgoci, flegmy i tłuszczu. Ten plaster ma ponadto odtruwać ludzki organizm, likwidować zaparcia i przede wszystkim – otyłość.

Czy diety i ćwiczenia staną się zbędne?

Gdyby tego typu produkt faktycznie działał, wszelkie diety i ćwiczenia fizyczne dla wielu osób chcących utrzymać piękną sylwetkę, straciłyby sens. Możemy się jednak domyślić, że prawdziwie pomagający i tak nowatorski oraz wielofunkcyjny produkt kosztowałby więcej niż około 1 zł 40 gr za sztukę!

Nowe plastry na odchudzanie opisywane są jako produkt pochodzący z medycyny chińskiej. Jego wartość opiera się na możliwości szybkiego odchudzenia organizmu, a także detoxu. Noszenie tego produktu przyklejonego do pępka miałoby już w przeciągu 8-12 godzin wręcz "wyciągać” z naszego brzucha tłuszcz i toksyny.

Sonda
Czy ludzie nabiorą się na ten trend?
KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany