Horoskop na GRUDZIEŃ 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Szansa na PIENIĄDZE!

2019-12-01 6:31 katk
banknoty, pieniądze, radość
Autor: East News

Co wydarzy się w twoim życiu w grudniu 2019? To czas magiczny, świąteczny, a zarazem gorących przygotowań do Bożego Narodzenia. Dlatego nie pozwól, aby los sprawił ci niespodziankę i sprawdź horoskop na grudzień dla swojego znaku zodiaku. Horoskop miesięczny przygotowała Wróżka Cesaria.

Baran 21.03-20.04
Miłość i partnerstwo: Słuchaj intuicji, nie rozsądku. Wykaż się większą empatią względem partnera, gdyż nieświadomie możesz wyrządzać mu krzywdę, nawet słowem. Single do połowy miesiąca mogą czuć przygnębienie z powodu osamotnienia.
Praca i finanse: Uważaj na nieprzyjaciela w pracy. Jeśli ktoś zaoferuje ci podejrzanie atrakcyjną ofertę pracy, warto być czujnym i skupić się na jej szczegółach. Działając w pośpiechu możesz popełnić błąd, którego konsekwencje będziesz długo odczuwał.
Zdrowie: Zadbaj szczególnie o układ moczowy i nerki. Możesz też odczuwać tendencje do nadmiernego przygnębienia i smutku.

Byk 21.04-21.05
Miłość i partnerstwo: Przejmiesz pełną kontrolę nad związkiem. To ty w tym miesiącu będziesz rozdawał karty. Uważaj jednak, aby całkowicie nie uzależnić od siebie partnera. Single mają szansę na nową miłość.
Praca i finanse: Podejmować będziesz ważne decyzje w sprawach zawodowych. Wykorzystaj swój spryt i przebiegłość, gdyż to ci przyniesie sukces i przełoży się na wzrost finansowy.
Zdrowie: Możliwe infekcje gardła i jamy ustnej.

Bliźnięta 22.05-21.06
Miłość i partnerstwo: W stałych związkach burza emocji i nieporozumień. Uważaj, aby finanse nie poróżniły cię z ukochanym. Single zapoczątkują nową relację, która pojawi się niespodziewanie. Samotne Bliźnięta szybko się zakochają, ale też i szybko mogą zapomnieć.
Praca i finanse: Stabilizacja i harmonia w finansach. W sprawach zawodowych zabłyśniesz nowymi pomysłami, które spodobają się twojemu przełożonemu.
Zdrowie: Jeśli planujesz zabieg estetyczny, warto przełożyć go na kolejny miesiąc.

Rak 22.06-22.07
Miłość i partnerstwo: Dla każdego Raka sprawy uczuciowe układać się będą po jego myśli. Single zapomną o samotności, dzięki zapoczątkowaniu nowej relacji. Z kolei, w stałych związkach rozkwit uczuć i harmonia.
Praca i finanse: Przygotuj się na nowe obowiązki i zadania. Otwórz się na nową współpracę z osobą spod znaku Strzelca. Jeśli poszukujesz nowej pracy, świetna oferta wpadnie już w pierwszej połowie miesiąca.
Zdrowie: Nie przemęczaj nóg. Szczególnie zwróć uwagę na kolana.

Lew 23.07-22.08
Miłość i partnerstwo: W partnerstwie postawisz na równowagę i obopólne czerpanie przyjemności z bycia razem. Za wszelką cenę będziesz przestrzegał wspólnie z partnerem ustalonych zasad. Dla singli szansa na miłość.
Praca i finanse: Twoje starania i doświadczenie zostaną wynagrodzone. Jeśli w ostatnim czasie pracowałeś ponadprogramowo, przełożony z pewnością zwróci na to uwagę. Możesz spodziewać się dodatkowej premii lub innego uznania finansowego.
Zdrowie: Zmagać się możesz z różnego rodzaju dolegliwościami dermatologicznymi.

Panna 23.08-22.09
Miłość i partnerstwo: Dopadnie cię rutyna i monotonia w związku. Stagnacja sprawiać będzie, że zadowolenia będziesz poszukiwał w samotności. Będziesz czuł się dobrze sam ze sobą, ale istnieje ryzyko, że to oddali cię od partnera.
Praca i finanse: Niespodziewany wzrost finansów sprawi, że będziesz chciał poprawić sobie samopoczucie drogim prezentem. Chojny będziesz też względem swoich bliskich.
Zdrowie: Obciążone mogą być kości i stawy. Szczególnie zadbaj o swój kościec przy wykonywaniu prac fizycznych.

Waga 23.09-23.10
Miłość i partnerstwo: Będziesz chciał przyśpieszyć rozwój nowo zapoczątkowanej znajomości. Twój pospiech może jednak drugą stronę przytłoczyć. W stałych związkach trudności na polu komunikacji.
Praca i finanse: Ambicja i chęć wykazania się mogą sprawić, że przejmiesz zbyt wiele obowiązków na siebie. Z końcem miesiąca odczuwać będziesz przez to, przepracowanie, a nawet chwilowe wypalenie.
Zdrowie: Kontroluj ciśnienie i ogranicz stres.

Skorpion 24.10-22.11
Miłość i partnerstwo: Singli czekają nowości. Nowa relacja będzie rozwijać się powoli, ale sukcesywnie. W stałych związkach Skorpionów lekki zastój, spowodowany przykładaniem większej uwagi na sprawy materialne.
Praca i finanse: Przygotuj się na szansę zmiany pracy. Warto rozważyć ofertę i nie podejmować decyzji w emocjach, gdyż może się okazać, że nie różni się ona niczym od obecnej pracy. Finanse stabilne.
Zdrowie: Dobry czas na poddanie się zabiegom. Znajdź czas na odpoczynek i regenerację energetyczną.

Strzelec 23.11-21.12
Miłość i partnerstwo: W stałych związkach nerwy, stres i frustracje. Nieporozumienia z partnerem w grudniu będą dla ciebie codziennością, ale jeśli zrozumiesz intencje ukochanego uda ci się zakończyć walkę. Dla singli los szykuje chwilowe pokusy.
Praca i finanse: Dzięki swoim przemyślanym decyzjom czeka cię zastrzyk gotówki. Dzięki temu, będziesz mógł pozwolić sobie w tym roku na hojniejsze święta.
Zdrowie: Ogranicz stres i szukaj wyciszenia w medytacji.

Koziorożec 22.12-20.01
Miłość i partnerstwo: Przygotuj się na trudny miesiąc. Musisz być teraz czujny i obserwować partnera. Możliwe z jego strony działanie przeciw tobie. Nie wykluczone też, że w waszym związku pojawi się osoba trzecia.
Praca i finanse: Przy podpisywaniu wszelkich umów zwróć uwagę na szczegóły. Uważaj w miejscach publicznych na wartościowe rzeczy, możesz zostać okradziony.
Zdrowie: Możliwe przeziębienia i infekcje górnych dróg oddechowych.

Wodnik 21.01-20.02
Miłość i partnerstwo: Przyszła pora na podjęcie decyzji. W stałych związkach Wodnik rozważać będzie pozostanie w obecnym układzie lub wydostanie się z niego. Single natomiast mogą dokonywać wyboru miedzy dwoma kandydatami.
Praca i finanse: Jeśli szukasz nowej pracy, pojawią się przynajmniej dwie konkretne oferty. Warto w tym miesiącu też rozważyć rozpoczęcie kursu lub innego szkolenia.
Zdrowie: Jeśli zmagasz się z uporczywym kaszlem, warto udać się do lekarza.

Ryby 21.02-20.03
Miłość i partnerstwo: Niespodziewana rozłąka z partnerem paradoksalnie dobrze wpłynie na waszą relację. Tęsknota i chwilowy brak umocni wasz związek. Single zapoczątkują nową relację, początkowo koleżeńską, ale z czasem może przerodzić się w związek.
Praca i finanse: Pojawi się świetna okazja nowej pracy. Długo będziesz nad nią rozważał, przez co podjęcie decyzji możesz przesunąć nawet o kolejny miesiąc. Finanse bardzo ruchome, zależne od twoich potrzeb.
Zdrowie: U kobiet zmienność nastrojów prawdopodobnie spowodowana jest hormonami. Panowie z kolei, bardziej powinni zadbać o kręgosłup i cały układ kostny.

Horoskop na grudzień dla wszystkich znaków zodiaku, specjlanie dla czytelników Super Expressu przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz poznać swoją przyszłość? Możesz skontaktować się z Wróżką Cesarią, klikając w ten link.

Wróżka Cesaria
Autor: Wróżka Cesaria
Najnowsze