Horoskop tygodniowy 10.05 - 16.05. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w nadchodzących dniach?

2021-05-10 8:33
Horoskop
Autor: Quique/Pixabay

Horoskop tygodniowy 10.05 - 16.05. Sprawdź, co przygotowały dla ciebie gwiazdy na nadchodzące dni. Kto powinien mieć się na baczności, a kogo czeka kłótnia z bliską mu osobą. Ten tydzień to przede wszystkim czas emocjonalnych utarczek i wyjaśniania spraw z przeszłości, dla jednych będzie to oznaczało oczyszczenie atmosfery, dla drugich, będzie to tydzień rozdrapywania starych ran. Zobacz horoskop na najbliższy tydzień dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy 10.05 - 16.05

Baran 21.03-20.04

Będziesz zastanawiać się co zrobić z relacją, która staje się dla ciebie coraz bardziej uciążliwa. Rozważać będziesz zakończenie i nie dawanie kolejnej szansy.

Byk 21.04-21.05

Bliska ci osoba może cię oszukać. Jeśli będziesz czujny to kłamstwo wyłapiesz szybko. Nie lekceważ takich sytuacji, gdyż jeśli nie wyciągniesz konsekwencji, to będziesz nadal oszukiwany, też w innych sprawach.

Bliźnięta 22.05-21.06

Pojawią się problemy, które zaburzą twoją stabilizację życiową. Dotyczyć może to zarówno sfery uczuciowej, jak i zawodowej. Poczujesz obawę o utratę poczucia bezpieczeństwa.

Rak 22.06-22.07

Ktoś bardzo zainteresowany tobą od dłuższego czasu intensywnie obserwuje cię w mediach społecznościowych. Niebawem możesz otrzymać kontakt ze strony tej osoby.

Lew 23.07-22.08

Możliwy konflikt słowny lub sprzeczka z bliską ci osobą. Możliwe też, że trudno ci będzie się porozumieć z dzieckiem. W kolejnym tygodniu już powróci harmonia.

Panna 23.08-22.09

Tydzień niepokoju, wątpliwości i strachu o to, czy uda ci się rozwiązać męczącą sprawę. Nie możesz dłużej żyć w takiej niepewności, dlatego trzeba będzie podjąć konkretną decyzję.

Waga 23.09-23.10

Powrót dawnego przyjaciela. Uda ci się odnowić relacja, która kiedyś była dla ciebie ważna, ale z różnych powodów została zakończona. To pojednanie będzie początkiem nowej drogi.

Zobacz również: Zakochasz się w tej promocji. Lidl rozdaje popularne kosmetyki za darmo. Trzeba się spieszyć

Skorpion 24.10-22.11

Powrót sił witalnych i ożywienie w ogólnej energetyce. Szczególnie Skorpiony po chorobie staną na nogi i skoncentrują się na najważniejszych sprawach. Trzeba będzie powrócić do zaległości.

Strzelec 23.11-21.12

Czeka cię ważne święto rodzinne, np. urodziny, ślub, chrzest dziecka itp. Będziesz miał okazje spotkać się z dawno niewidzianymi członkami twojej rodziny i odnowić z nimi relacje.

Koziorożec 22.12-20.01

Przez to, że wciąż jedną nogą jesteś w przeszłości, nadal tkwisz w teraźniejszości. Nic nie zapowiada, aby w tym tygodniu to się zmieniło. Postaraj się wizualizować swoją przyszłość. Wodnik 21.01-20.02

Pojawią się nowe możliwości, a wraz z nimi otworzą się dla ciebie drzwi do dobrego świata. Pamiętaj tylko, że aby wyruszyć w nową drogę nie zabierać zbędnego ciężaru przeszłości.

Ryby 21.02-20.03

W miłym towarzystwie wyruszysz w podróż. Możliwe, że zrobisz sobie krótkie wakacje z przyjaciółmi. Będzie to bardzo mile spędzony czas, który zapadnie ci na długo w pamięć.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Drawsko Pomorskie: obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE